PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38377}

Miasto Boga

Cidade de Deus
8,0 171 882
oceny
8,0 10 1 171882
7,8 26
ocen krytyków
Miasto Boga
powrót do forum filmu Miasto Boga

Brazylia

użytkownik usunięty

dałem 9...nie dlatego , że film to arcydzieło...z wielką przyjemnością oglądałem ten
film...myślę, że Brazylia to wspaniały kraj, nigdy tam nie byłem, ale kraj a raczej sami ludzie
w nim mieszkający mają coś wyjątkowego w sobie...jestem zafascynowany tym
krajem...piękne kobiety, mężczyźni, mistrzowie w większości sportów...piłka
nożna...siatkówka (ponad wszystkimi)....sporty walki....do tego taniec, słońce, amazonka, i
jeszcze do tego specyfika społeczeństwa, favele, drugi po Nigerii kraj na świecie pod
względem liczby czarnoskórych mieszkańców...a mozna by pomyśleć, że w stanach jest ich
więcej...język piękny, przypomina mi polski...ten kraj według mnie jest najwspanialszy na
świecie, chciałem napisać zaraz po Polsce, ale jakoś mi to nie przeszło przez "gardło", no
nic....mam tylko nadzieję, że polki będą żenić się z brazylijczykami i osiedalć się w polsce...a
jeśli chodzi o mnie to...to ożeniłbym się z każdą brazylijką....

ocenił(a) film na 7

jaka szkoda, że stereotypy pokazują wszystko dużo lepiej niż w Polsce... Brazylia = słońce, taniec, piękni ludzie, hm, hm! a może to i dobrze, zachęca do przyjazdu. szkoda tylko, że później taki przyjezdny zachwycony Brazylią traci portfel, dokumenty i godność w pierwszym assalto :(

ocenił(a) film na 8

Oceniasz po pozorach, nigdy tam nie byłeś a kierujesz się stereotypami, chociaż znasz ten kraj jedynie z filmów i obrazków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones