PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=217314}

Miasto bez nadziei

Dead End City
5,2 17
ocen
5,2 10 1 17

Miasto bez nadziei
powrót do forum filmu Miasto bez nadziei

Miasto bez nadziei

ocenił(a) film na 7

Film niedorzeczny na maksa, ale dobrze mi się go oglądało. Fabuła jest prosta. Miasto terroryzuje groźny gang, który zabija ludzi. Wszyscy ewakuują się z miasta, ale mała grupka osób postanawia zostać i barykaduje się w jakiejś fabryce i zaczyna walczyć z gangiem. Po jakimś czasie dołącza do nich ekipa telewizyjna, która później tez pomaga walczyć. Szefa gangu zagrał Robert Z'Dar - znany z różnych ról bad guy'ów (podobnie i było w tym filmie). Z kolei grupą osób w tym warsztacie przewodził Gregory Scott Cummins, którego głównie kojarzę też z ról bandziorów (szczególnie pamiętam jego dwie role z serialu "Renegat", gdzie grał oprycha). Ten film to chyba jego pierwsza rola w ogóle (sądząc po filmografii) i pewnie dlatego "udało się" mu zagrać pozytywną postać. Ogólnie dobry film, trochę krwawy, ale fabuła niedorzeczna. No i kilka głupich momentów. Ale ogólnie dobrze mi się to oglądało. Oceniam na 7/10. Film na kasetach VHS wydała w Polsce firma Hanna-Barbera Poland.

ocenił(a) film na 5
Axel

Wiesz może gdzie mogłabym znaleźć ten film. Na chom.ikuj nie ma i na torrentach także nie mogę znaleźć. A chciałabym zobaczyć Cummins'a w tej głównej roli.

ocenił(a) film na 7
karoman4

Ja oglądałem ten film na kasecie VHS, którą mam w swojej kolekcji.

ocenił(a) film na 5
Axel

Właśnie tak podejrzewałam ;-) I pewnie nie masz konta na chomi.kuj i nie będziesz mógł wrzucić tam vhsripa, co? ;-) Szkoda, bardzo szkoda, bo skoro jesteś ,,bogaty'' w te wszystkie perełki filmowe, których już dziś cięzko lub w ogóle nie można znaleźć - byłbyś wybawcą dla takich istot jak np ja ;-)
Z tym aktorem oglądałam tylko ,,Akcje made in USA'' i całkiem dobrze to wyszło, moim zdaniem, dlatego chciałam zobaczyć i ten film.

ocenił(a) film na 7
karoman4

Mam konto na chom.iku, ale nie chcę tam już niczego wstawiać - i tak dużo już dałem.
Kasetę mogę odsprzedać.

ocenił(a) film na 5
Axel

A mogę zajrzeć do Twojego profilu na chomi.kuj, czy to tajne ;-p ?
A nie mógłbyś wrzucić tylko ten film, dla mnie, proszę ? - jedna jedyna prośba i już więcej Cię o nic nie poproszę ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones