PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107996}
7,6 150 953
oceny
7,6 10 1 150953
6,7 33
oceny krytyków
Miasto gniewu
powrót do forum filmu Miasto gniewu

Po obejrzeniu filmu zastanowił mnie dość krytykowany wątek związany z postacią graną przez
Sandrę Bullock i z jej mężem - prokuratorem. Może jestem przewrażliwiona, ale takie spojrzenia
pomiędzy nim a jego ciemnoskórą asystentką, szczególnie pod koniec filmu, kiedy jego żona dzwoni
do niego z wiadomością że złamała nogę i mówi mu że go kocha. Czyżby mężuś miał romans?

ocenił(a) film na 8
sylwen

A kto wytrzymał z taką wariatką?

ocenił(a) film na 9
sylwen

Też mam wrażenie, że te spojrzenia były zbyt znaczące, by nic się pod nimi nie kryło (czytaj: romans).

ocenił(a) film na 10
sylwen

Ja nic takiego nie dostrzegłam znaczy romansu w tle... Bardziej bym powiedziała że oni po prostu Wsystko o sobie wiedzą, nie mają nic do ukrycia przed sobą.. A gdy żona kolejny raz zadzwoniła żeby się tylko pozalic asystentka zrobiła minę typu,, jak zwykle to samo ". Przynajmniej ja to tak odebrałam

ocenił(a) film na 10
s111

ja tez tak to odebralem.

ocenił(a) film na 10
Dariusz_Zarczynski

Ale refkles ;)
Ale dziękuję za komentarz bo właśnie przypomniałam sobie o tym filmie i pewnie obejrze jeszcze raz ;)

ocenił(a) film na 8
sylwen

W sumie je też od sceny z naprawianiem drzwi miałam wrażenie ,że coś ich łączy innego niż praca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones