PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7706}
6,1 9 818
ocen
6,1 10 1 9818
5,2 4
oceny krytyków
Miasto prywatne
powrót do forum filmu Miasto prywatne

biednemu podłożyli głos, wolę jego naturalny w rzeczywistości.

ocenił(a) film na 4
morena91

słychać, że to nie jego głos, ale czemu go podłożyli?

mxxm

nie wiem

ocenił(a) film na 6
morena91

Może na postsynchrony nie dojechał lub coś w tym stylu :P Oczywiście również wolę jego naturalny głos, jest bardziej wyrazisty.
A tak z ciekawości, bo mnie to dręczy od pierwszego obejrzenia - czy komukolwiek udało się rozpoznać, kto go zdubbingował? Nawet FilmPolski.pl nie umieścił żadnej informacji.

ocenił(a) film na 5
Daguchna

Przecież on w tym filmie brał czynny udział, czemu scen od razu nie nagrywali z jego głosem ? Ma facet przecież głos dość charakterystyczny, ropzpoznawalny. Ten w filmie jest bezpłciowy. To jeden z większych minusów filmu.

ocenił(a) film na 6
Krytykant

Tego też nie rozumiem. Dogrywanie całej ścieżki dźwiękowej później nawet tym aktorom, którzy zachowali swoje głosy, sporo odjęło...

ocenił(a) film na 6
Daguchna

Ten głos to Dariusz Odija.Podkładał miedzy innymi też głos "Czarnego" w Młodych wilkach.Pozdrawiam

xymox0

Nie wiem, kto dubbingował Kiersznowskiego, ale z pewnością nie był to Dariusz Odija.
Brak informacji w filmografii to jedno, ale wystarczy posłuchać Czarnego, czy jakiejkolwiek innej roli p. Darka - to dwa kompletnie różne głosy.

ocenił(a) film na 7
dolmis

To jest chyba Głos Mikulskiego

mxxm

Wg mnie to jest jego własny głos.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones