PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590374}
7,1 5 941
ocen
7,1 10 1 5941
5,2 4
oceny krytyków
Miasto ruin
powrót do forum filmu Miasto ruin

Pięć minut animacji w pełni oddające tragizm i dzieło zniszczenia jakie pozostawiła po sobie w Warszawie II wojna światowa. Napisy końcowe dodają jeszcze dramaturgii temuż strasznemu wydarzeniu. U mnie 8. na 10. Dla tych, którym historia Polski nie jest czymś obojętnym - lektura obowiązkowa!

robben76



Obejrzałem i widząc co z moim miastem i narodem robili sąsiedzi z zachodu i wschodu łzy mam w oczach.A szwabów i sowietów nienawidzę z całego serca

ocenił(a) film na 8
PictureMan

Masz do tego prawo.

PictureMan

Co do Niemców to nic do nich nie mam. To była wojna i tyle. Co do Sowietów to masz rację. To był cynizm. Ale nie wiń narodów tylko czas i przywódców. Nie wina jest tych co się urodzili tylko tych co wtedy żyli.

robben76

Poza tym muzyka powodująca mroźne "ciarki" na plecach! Szok, że udało się odbudować Warszawę. Chciałabym zobaczyć taki film o moim kochanym Gdańsku ! Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
ankaa1989_filmaniak

Hmm, taki cykl o „ważniejszych” oczywiście z punktu widzenia II wojny św. miastach i ich roli byłby bardzo ciekawy. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
ankaa1989_filmaniak

Prawdę mówiąc Warszawa została byle jak „odbudowana”.

Cidrian

Nie mi to oceniać. "Starą" Warszawę widziałam tylko na zdjęciach, a w "Nowej" bardzo rzadko bywam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones