PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590374}
7,1 5 941
ocen
7,1 10 1 5941
5,2 4
oceny krytyków
Miasto ruin
powrót do forum filmu Miasto ruin

Czy ten film będzie można zobaczyć gdziekolwiek indziej niż tylko w Muzeum Powstania Warszawskiego? Trudno, żeby jechać specjalnie do Warszawy zobaczyć film krótkometrażowy, bo nie każdemu jest to po drodze. Ogólnie dostępny jest tylko trailer, gdzie jest bardzo krótki fragment animacji :/

BLABLABLA123

No niestety... zwiastun nie mówi zbyt dużo o fabule. Jestem bardzo ciekaw efektów pracy ekipy z Platige Images. W oczekiwaniu na "Hardkor 44", ta krótkometrażówka może być idealna ! Co do dostępności: trzeba w końcu się wybrać do tego Muzeum Powstania Warszawskiego :P

Ultor

Witam, dla chętnych podaje link do filmu http://www.youtube.com/watch?v=twDouTqS4c8 Miłego seansu :)

kamil1tbg

Fajnie by było jakby wszyscy się rozumieli.
Link powyżej nie jest do filmu "Miasto Ruin" tylko do filmu z pokazem slajdów z filmu "Miasto Ruin"
Kompleksy na forum widocznie muszą być.
Przyłączam się do pytania założyciela tematu. Jak ktoś znajdzie ten FILM do obejrzenia lub do pobrania to niech napiszę.
Zaznaczam, że chodzi mi o film pod tytułem "Miasto Ruin" a nie o jakiś pokaz slajdów, muzykę czy też komentarze z twórcami filmu.
Sam film ;)

ocenił(a) film na 8
Kruchy_4

Przyłączam się do prośby :) Niestety nie planuję w najbliższym czasie jechać do Wa-wy, by to zobaczyć, a chętkę na film mam wielką :)

użytkownik usunięty
Gimli_syn_Gloina

w kanale mikupiku na youtube, zapraszam

użytkownik usunięty
BLABLABLA123

To ma sens - pewna jego elitarność i "niedostępność" wzmaga ciekawość. To w zasadzie nie jest "cud", aczkolwiek kupa dobrej roboty.
Chyba trzeba to potraktować jako materiał promocyjny dla muzeum, warto się tam wybrać. Może za jakiś czas ktoś to spiraci a youtube'a albo muzeum otworzy jakiś oficjalny kanał.

Kontynuując temat - zaraz po premierze był krótki wywiad z twórcami filmu, w którym na pytanie, czy film będzie udostępniony szerszej publiczności, sami nie znali jeszcze odpowiedzi. :) Tak więc wynika z tego, że póki co film jest "na zlecenie" muzeum, a dalszych planów to może nawet jeszcze nie ma. Ja mam nadzieję, że jak tłumy przejdą już w ciągu najbliższych tygodni/miesięcy przez muzeum i główna atrakcja przestanie być już tak chwytliwa, to film zostanie w końcu wypuszczony do telewizji albo internetu. Myślę, że ma na tyle ważną wymowę historyczną, że ludziom się to po prostu należy, a poza tym samym twórcom też pewnie zależy, żeby jak najwięcej osób zobaczyło ich dzieło. Chciałbym żeby raczej tak to się potoczyło, zamiast "uraczyć się" np. kopią nagraną kamerą z ekranu w muzeum, bo to chyba byłby najlepszy sposób, żeby całkowicie zepsuć sobie całe wrażenie. Przy takiej szczegółowej grafice, żeby dostrzec pracę włożoną w ten film, kopia udostępniona ludziom musiałaby być CO NAJMNIEJ w podstawowej rozdzielczości HD (720p).

ocenił(a) film na 10
BLABLABLA123

W Gdańsku, w Multikinie, widziałem przed filmem Resident Evil 4 (3D).

le52ek

Tez to chce zobaczyć, ale przyznam się, że wygląda to bardzo średnio. Rozciągnięte, nieostre tekstury średniej jakości na całej mapce.

BUNCH

Film będzie można zobaczyć na zamknięcie tegorocznego WFF.

ocenił(a) film na 9
BUNCH

"nieostre tekstury" to możesz zobaczyć w trailerze na jutube ;]

ocenił(a) film na 7
BLABLABLA123

Film można zobaczyć na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=twDouTqS4c8

Skibol91

To slajdy a nie film...

KAD

Film można zobaczyć na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=twDouTqS4c8

choojniak

no ludzie nie wstawiajcie ciągle tego linku bo to nie jest film Bagińskiego, juz nawet ktoś to napisał. Po prostu ktoś sobie zrobił pokaz slajdów wykorzystując zdjecia promocyjne.

BLABLABLA123

Hej, chce wam podać linki z całym filmem ale serwis mi przypomina za każdą próbą o niezgodnością z regulaminem. Jest na to jakaś rada?

użytkownik usunięty
BLABLABLA123

mikupiku na youtube

film jest dostępny online na stronie kinolive, proszę wpisać 'miasto ruin' i voila!

cytrynowe

aj został usunięty :-/ wybaczcie

cytrynowe

ja właśnie obejrzałam na www.ekino.tv

ocenił(a) film na 3
BLABLABLA123

widziałem i stwierdzam,że lipa straszna :/ Wysoka ocena wynika jedynie z tego,że miejscem "akcji" jest wawka. Jako animacja poza nienajgorszą grafiką i dobrym odwzorowaniem nie wnosi absolutnie nic. Szkoda, dla mnie 3/10.

BLABLABLA123

Parę dni temu w "Wiadomościach" TVP1 mówiono, że ten film ma wyjść na DVD. Fajnie, tylko ciekawe ile sobie za niego zażyczą...Strasznie się nim chlubią, więc założę się, że te długachne 5 minut filmu będzie za co najmniej 3 dychy. :-/

ocenił(a) film na 8
BLABLABLA123

http://www.dailymotion.com/video/xh375n_miasto-ruin-przelot-liberatora-nad-zburz ony-warszawy_shortfilms

BLABLABLA123

http://youtu.be/DmKPT0dkv7g

BLABLABLA123

Można było zobaczyć na tegorocznym woodstocku ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones