PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590374}
7,1 5 942
oceny
7,1 10 1 5942
5,2 4
oceny krytyków
Miasto ruin
powrót do forum filmu Miasto ruin

Niezłe ale..

ocenił(a) film na 6

To nie jest film. Jakość i efekty faktycznie warte uwagi ale moim zdaniem to zmontowane zdjęcia którym robi się zbliżenia i muzyka która jest dość optymistyczna w porównaniu z tym co widzimy.

ocenił(a) film na 9
efka__

Chyba wszystkie filmy to "zmontowane zdjęcia", więc o czym tu dyskutować, no bo chyba nie o tautologii. Muzyka optymistyczna? ty w ogóle widziałaś film czy tylko pokaz slajdów na youtubie?

babytronique

Ale ten "film" jest właściwie jak pokaz slajdów. Grafika świetna, ale równie dobrze można pobrać obraz i samemu sobie zoomy robić... Do muzeum w sam raz, i nic poza tym.

użytkownik usunięty
mauret1

bo widzieliście tylko slajdy:)

Potwierdzam. Szukałem tego filmu na YT, ale znalazłem tylko zwiastun, który można znaleźć na oficjalnej stronie filmu oraz ten "pokaz slajdów" w HD. Film można obejrzeć tylko w Muzeum Powstania Warszawskiego. Na pewno się wybiorę.

geratius

W sieci już krąży "normalna" wersja tego filmu.

ocenił(a) film na 9
Pieter1993

Widziałem ten film w muzeum. Robi ogromne wrażenie wraz z muzyką i 3D

efka__

dokładnie to nie jest film! trójeczka za muzykę reszta to chała i badziew

ocenił(a) film na 6
800dpi

Ja pi****le.... Na dzień dzisiejszy, oznajmiam, że film pt. "Miasto Ruin" jest do zobaczenia TYLKO w muzeum. Na YouTubie można znaleźć tylko i wyłącznie trailer i nienajlepszy pokaz slajdów, innymi słowy "film" zrobiony i zmontowany z kadrów znajdujących się w prawdziwym filmie. NIE MA W INTERNECIE filmu "Miasto Ruin" narazie, chyba, że nagrany jakąś komórką w muzeum, przyznam, że takich nie szukałem. Film dopiero ma zostać wydany na DVD.

Jeżeli ktoś uważa, że oglądał ten film, a nie robił tego w Muzeum Powstania Warszawskiego to UWAGA, UWAGA - ŹLE UWAŻA!!!!!!!!

Arski

http://kinoprimo.pl/anime/50756-filmMiasto-Ruin-City-of-Ruins-2010-PL.html
ja natomiast uważam, że to Ty źle uważasz :) jest do obejrzenia i to w całkiem dobrej jakości, a na pewno nie tylko w Muzeum.

ocenił(a) film na 7
efka__

Nie widziałeś tego filmu... normalny jest w 3D

efka__

Oglądałem film z telewizji w wersji hd, dobry ale pozostaje niedosyt.
Zastanawiam się po co robiono te modele budynków skoro na filmie tego nie widać.
Większe wrażenie ubyłoby gdyby jednak pokazano zbliżenia tych budynków. Lub nawet retrospekcje z czasów przedwojennych by zobaczyć jak wyglądały te miejsca z przed wojną.
Zdaje sobie sprawę z wielomiesięcznej pracy i jej ogromu, ale naprawdę na filmie tego nie widać, bo samolot leci za wysoko.
Nie oglądałem filmu w Muzeum Powstania Warszawskiego, być może tam film jest lepszej jakości.

efka__

Ten film to nie pokaz slajdów z muzyką
Prawdziwą wersję można zobaczyć w Muzeum Powstania Warszawskiego
To na YouTube nie jest oryginałem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones