PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590374}
7,1 5 941
ocen
7,1 10 1 5941
5,2 4
oceny krytyków
Miasto ruin
powrót do forum filmu Miasto ruin

Piękny

ocenił(a) film na 10

Piękny film, robi przejmujące wrażenie. Czekam tylko aż któryś z rządów upomni się o pieniądze za zniszczenie naszej stolicy. Warszawa w 1939r. była jedną z najpiękniejszych stolic w europie!!!

maciekd_filmweb



Obejrzałem i widząc co z moim miastem i narodem robili sąsiedzi z zachodu i wschodu łzy mam w oczach.A szwabów i sowietów nienawidzę z całego serca

ocenił(a) film na 10
PictureMan

jak każdy przyzwoity Polak. Za czasów prezydentury w Warszawie śp. Lecha Kaczyńskiego, powstał raport o stratach materialnych Warszawy w wyniku II Wojny Światowej, straty materialne wyniosły ok 46 mld dolarów USA, bez strat w dziełach stuki. Warszawa przed 1939 była najpiękniejszą stolicą w Europie. Ja nie jestem z Warszawy, mieszkam ok. 100 km na południe, ale często bywam w Warszawie i naprawdę aż mi się nóż otwiera w kieszeni gdy widzę te szkaradne budowle socrealistyczne, daleko im do "naszej przed wojennej Warszawy"

maciekd_filmweb

Dokładnie tak masz rację,szkoda że nie możemy zobaczyć na żywo własnymi oczami jak była wtedy sprzed wojny piękna.Pozdrawiam Cię :)

ocenił(a) film na 10
PictureMan

Obejrzyj sobie film Warszawa 1935, jeżeli go nie oglądałeś to polecam

maciekd_filmweb

Nie widziałem go,dzięki chętnie obejrzę ;)

maciekd_filmweb

A za całą Polskę 850 mld http://wpolityce.pl/polityka/215741-polska-moze-zadac-od-niemcow-850-mld-dolarow -odszkodowania-sensacyjne-wyniki-sledztwa-wsieci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones