PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=340058}
6,4 518
ocen
6,4 10 1 518
Miasto ucieczki
powrót do forum filmu Miasto ucieczki

film mocno przereklamowany.
Autorzy filmu chcieli nakrecic ten film na stadionie Widzewa, ale przedstawiciele kibicow z Łodzi po przeczytaniu scenariusza wysmiali autora i kazali isc precz z tą bajką. Ci poszli do przeciwnej druzyny- ŁKS-u. W filmie stadion ŁKS jest stadionem Widzewa... Ogolnie film przedstawia kibicow w bardzo negatywny świetle. NIE POLECAM !!

bogusia1308

ZGADZAM się w 100%, film, nudny jak flaki z olejem i głupi, fajny temat został zniszczony i za co wogóle te nagrody dostał..

użytkownik usunięty
bogusia1308

Bajka?

Ta krótka etiuda dla zbicia kasy?

Co za bzdury!

bogusia1308

może za to te nagrody, bo pokazuje bezsensowną śmierć kibica i zwraca uwagę na problem kiboli i zadym na meczach

ocenił(a) film na 10
domimiliard

Świetna etiuda , ale wydaje mi się że znowu górę biorą negatywne emocje kibiców... świetnie zrobiona i dobra rola Lubosa.

ocenił(a) film na 8
alexaaa

Mi się film podobał szczególnie jego końcówka. Nie połączyłbym na pierwszy rzut oka burd na stadionie z tym dość znanym wydarzeniem jakim była akcja policji na Juwenaliach w Łodzi w 2004 roku. Naprawdę dobra etiuda i nie wiem skąd oceny że film został zrobiony dla kasy...z tego co wiem to oszałamiającego sukcesu nie odniósł ten film a szkoda bo warsztat filmowy stoi na naprawdę bardzo dobrym poziomie...

ocenił(a) film na 8
bogusia1308

Raz, że na etiudach się nie zarabia, raczej do nich dokłada.

Dwa, że to standard w kinie, że kręci się na innych stadionach. Patrz Bad Boy czy nawet Gol.

Trzy, że nie kibiców, tylko kiboli i bandytów. Kibiców to ty szanuj!

gadd

Bzdury! Na etiudach mozna zarobic. Na wiekszosci festiwali w tamtych czasach (nie wiem jak jest teraz) za nagroda szly pieniadze. Szkola produkowala film, wykladajac jego budzet, natomiast nagrody szly najczesciej do rezysera (moze sie dzielili z operatorem,producentem?). Tylko z tego co pamietam w latach 2006-2010, na festiwalu OKFA nagrody od 1500-2000 zl, we Wroclawiu nagrody finansowe za 1 miejsce to bylo 1800 zl, jakies Mrowkojady, cos bylo w Zielonej Gorze po 1000 zl czy 1200 zl, w CK Zamek w Poznaniu nagrody tez byly w tysiacach, to samo OFF Camera Karakow, itd. itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones