PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705374}

Miesiąc miodowy

Honeymoon
5,1 7 599
ocen
5,1 10 1 7599
7,2 4
oceny krytyków
Miesiąc miodowy
powrót do forum filmu Miesiąc miodowy

Napięcie było, nie powiem że nie ale o co w tym filmie chodziło? Cholera wie. Po godzinie byłam już poirytowana tym że nie wiem o co chodzi ale gdy poszły napisy a ja dalej nie wiedziałam to się trochę wkurzyłam. Dla mnie strata czasu. Nie mam pojęcia co to było, pytam serio niech mi ktoś wytłumaczy o czym był ten film. nigdy jeszcze czegoś takiego nie widziałam. Niektóre ich dialogi to jakieś niezrozumiałe zlepki słów.

ocenił(a) film na 7
iwona1510005

Jakieś istoty(prawdopodobnie te długie coś co wyciągał Paul) użyły jego żony(jak i tamtej drugiej dziewczyny) w celu przejęcia nad nią kontroli - motyw ich działań...można gdybać że np. niemożliwość przystosowania się do ziemskich warunków. Na pewno są to kosmici co potwierdza nawet plakat filmu w tle gwiazd. Nie dostajemy jednoznacznej odpowiedzi ale końcówka filmu w której dziewczyna się przemienia jest jednoznaczny, szczególnie w momencie gdy przestaje rozumieć słowa wypowiada z nagrania. Myślę że autor filmu zaciągnął pomysł z Gwiezdnych Wrót gdzie stwory przejmujące ciało nad człowiekiem nazywały się Goa'uld. W każdym razie wpływ tych istot spowodował że zaczęła tracić swoją osobowość, zapominała kim jest(musiała zapisywać w pamiętniku żeby nie zapomnieć), no i zabiła Paula z pomieszania zmysłów.

GTRcreative

Ona chyba chciała go wręcz uratować, ukryć - ale zatopienie w jeziorze było raczej nie trafione.
Może nie zdawała sobie już sprawy, że ludzie pod wodą nie oddychają.

iwona1510005

Skoro trzeba tłumaczyć o co chodzi to film 'super'. Nie dość , że durny to jeszcze obrzydliwy. Oglądanie go to męczarnia powiązana z obrzydzeniem.

1aga_fw

Skoro dziwne zasady tu panują i edycja choć możliwa to jednak niemożliwa dopiszę - Seksualne psychopatyczne wizje.

ocenił(a) film na 8
1aga_fw

Nie oceniaj filmów których nie rozumiesz .

Harley_Quinn_

Oj widzę, przedstawiciela jedynego słusznego punktu widzenia, gratuluję bystrego umysłu mogącego zrozumieć tą żenadę.

ocenił(a) film na 8
1aga_fw

Dziękuję bardzo .Czego nie rozumiesz w tym filmie ?.Jeśli nie zrozumiałaś radzę obejrzeć jeszcze raz , bo są ludzie którym film się spodobał i nie mają najmniejszego problemu z interpretacją .

Harley_Quinn_

A gdzie napisałam, że filmu nie rozumiem?))))))))))) Nisko budżetowy, nudny z niedojrzałymi bohaterami, przewidywalny z elementami gore a do tego plagiat innych filmów.

ocenił(a) film na 8
1aga_fw

nisko budżetowy bo?....bo nie ma w nim efektów specjalnych ? Sztuką jest stworzyć dobry film bez tych wszystkich efektów ''woow'' , nudny ? ...zależy dla kogo - Według mnie (i nie tylko) klimat budowany był stopniowo , było tajemniczo , mrocznie , niepewnie i za to lubię ten film :) ,niedojrzali bohaterowie ? ....o zgrozo To świeżo upieczeni nowożeńcy (widać mało wiesz o życiu ) , przewidywalny ? nie wiem w którym momencie chyba że jesteś medium , plagiat innych filmów ? właśnie dla twojej wiadomości mało jest filmów tego typu .Dzisiaj typowy horror lub thriller to krwawa rzeź.. z mnóstwem efektów specjalnych. W tym filmie zagrały raptem 4 osoby (bardzo dobra gra aktorska buduje klimat )Podsumowując nie zgadzam się z twoim zdaniem , nie masz argumentów .

ocenił(a) film na 6
1aga_fw

Z elementami gore? hahahaha :D

ocenił(a) film na 8
1aga_fw

Jeśli komukolwiek z was ( a widzę ze nikomu) znane są hasła : spotkania trzeciego stopnia , UFO , zjawiska paranormalne nie będziecie mieli problemu ze zrozumieniem filmu , a jeśli nikt z Was nie przeczytał nic na ten temat,to pretensje możecie mieć tylko do siebie .Może lepiej nie oceniajcie filmu którego nie rozumiecie.

Harley_Quinn_

"Jeśli komukolwiek z was ( a widzę ze nikomu) znane są hasła " )))))))))))))))))))

ocenił(a) film na 8
1aga_fw

Widać nie jesteś dobrym kompanem do dyskusji .Zero argumentów , nie potrafisz nawet udowodnić swoich racji .

Harley_Quinn_

Nie dyskutuję z kimś kto na samym wstępie mówi co mi wolno a co nie .....jestem już dużą dziewczynką ! A po za tym z taką retoryką trudno dyskutować.))))))))))))

ocenił(a) film na 8
1aga_fw

Wybacz ale to raczej ty bredzisz ....Piszesz coś na co nie masz absolutnie żadnych argumentów . Natomiast jeśli chodzi o mnie to trudno mi dyskutować z kimś kto nie potrafi na klawiaturze komputera użyć znaku dwukropka '' : '' + ''))))))))))))'' = -----> '' :))))))))))))))))'' nic trudnego poćwicz

Harley_Quinn_

Jak użyję dwukropka to więcej zrozumiesz z tego co napiszę? Nie sadzę dalej będziesz wmawiać mi rzeczy których w moim tekście nie ma, widocznie przyjęłaś jakieś założenie by dyskusję poprowadzić sobie znanym torem i wykorzystać już gdzieś napisane zdania. Strasznie dziecinne.

+=:-_~ ^ Widzisz poćwiczyłam :-)))
A jeśli chcesz komuś coś wytykać to najpierw pomyśl o sobie i swojej ignorancji w pisowni bo kiepsko wyglądasz (przyganiał kocioł garnkowi.

A na koniec poczytaj co to film niskobudżetowy, jak efekty specjalne wpływają na jego cenę i co to plagiat.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Harley_Quinn_

"Obejrzałam ponad 1000 filmów" Nie ilość a jakość ma znaczenie. A jaka jakość była świadczy sposób prowadzenia dyskusji , widać z czego czerpiesz przykłady .... o przepraszam nie dyskusji a monologu z elementami umysłowego chaosu przykrywanego knajackim językiem. Kobieta a szambo z ust się wylewa. FUUUJJJJJJJJJJJ Nick też o czymś świadczy - fikcja

ocenił(a) film na 8
1aga_fw

nie powiedziałam że wszystkie filmy które ,oglądałam bądź obejrzę są i będą dobre i Właśnie żeby ocenić jakość filmu trzeba go NAJPIERW OBEJRZEĆ ZE ZROZUMIENIEM CZEGO NIE MOŻNA POWIEDZIEĆ O TOBIE jesteś zwyczajnie złośliwa i Umysłowy chaos raczej rozgrywa się w twojej głowie .Nie umiesz sobie uzmysłowić ze kogoś może irytować twoje zachowanie Wypowiadasz się negatywnie na temat dobrego filmu a następnie brak ci argumentacji .Nie potrafisz normalnie odpowiedzieć na proste pytanie , masz problem z odbiorem i zrozumieniem .ZAPYTAŁAM W PROST CZEGO NIE ROZUMIESZ W FILMIE ? , DLACZEGO TWIERDZISZ ZE JEST KIEPSKI a tobie piana wylewa się strumieniami bo nie potrafisz napisać czegoś sensownego na poparcie swoich racji , czepiasz się tylko tego co napisałam mimo ze od ciebie pierwszej wyczułam złośliwość ,w sumie to się nie dziwię imię mówi samo za siebie ! i to właśnie ono kojarzy mi się z wielkim , śmierdzącym SZAMBEM o którym wspominałaś powyżej .

1aga_fw

*grabs popcorn* ?

niezle wywody ale jak dla mnie ignorancja jest wytykac komus brak argumentow a potem samemu opierac daleko idace wnioski na braku jakiegos dwukropka w komentarzu...

ocenił(a) film na 4
Harley_Quinn_

Moty UFO jest tak ograny, że aż niesmaczny. Mogliby już sobie go darowac chociaż w horrorah tego typu jak powyższe dzieło. Był potencjał, ale poszedł się kochać jak Ci nowożeńcy. Faubula prosta jak kij od szczotki, nie bardzo rozumiem czego tam można nie zrozumieć.

ocenił(a) film na 6
iwona1510005

Kosmici po prostu opanowali i zapłodnili ciała tych dwóch lasek i chcieli żeby urodziły ich potomków.Było pokazane jak ten jej mąż kiedy ją związał na łóżku wyjmował z niej jakiś płód obleśny,a ona mówiła że coś w niej siedzi i nie może tego pozbyć,inaczej tego wytłumaczyć nie idzie,pozdrawiam ;).

ocenił(a) film na 7
iwona1510005

film prosty i zrozumiały: kobieta zostaje ubezwłasnowolniona przez kosmitów, ale dowiadujemy się o tym pod koniec. Film jest dobry bo ciekawi i trzyma w napięciu. Nie wiemy jak to się skończy. Właściwie każde zakończenie by pasowało: 1. Jemu się tylko wydaje bo oszalał 2. Ona jest syreną i przemienia się powoli 3. Sąsiad ją zgwałcił i jest potworem z bagien ^_^ itd itp

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones