PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705374}

Miesiąc miodowy

Honeymoon
5,1 7 599
ocen
5,1 10 1 7599
7,2 4
oceny krytyków
Miesiąc miodowy
powrót do forum filmu Miesiąc miodowy

Fantastyczny !!!

ocenił(a) film na 8

Jak ktoś ogląda takie filmy na laptopie w pracy to lepiej niech nie ocenia. Konieczne kino domowe, zgaszone światło i totalne skupienie.

ocenił(a) film na 5
libra1000

Czy jak zobacze na kinie domowym to motywacje bohaterów i finał są lepsze?

ocenił(a) film na 8
laxman

Nie, ale na pewno sama przyjemność oglądania będzie większa :-)

ocenił(a) film na 5
libra1000

libra1000 Zgadzam się z tobą w 100%

ocenił(a) film na 5
libra1000

Film nie jest zły, docenaim dyscyplinę i trzymanie suspensu do końca. Po porstu nie wiem, czy efekty są tu na tyle wazne i znakomite, by zmieniły odbiór po obejrzeniu na porządnym sprzęcie

ocenił(a) film na 7
laxman

Nie chodzi o porzadny sprzet a o stworzenie odpowiedniego klimatu podczas seansu, co ma niebagatelne znaczenie jezeli chodzi o odbior filmu. W koncu z jakiegos wzgledu jak jestes w kinie to swiatla sa na sali pogaszone hmm? ;) Ja osobiscie film ogladalem rowniez przy zgaszonym swietle i dodatkowo na sluchawkach (dzieki czemu dzwiek plynie bezposrednio do twoich uszu i jest mniej bodzcow rozpraszajacych niz gdy sie oglada film na glosnikach).

libra1000

zgadzam się w 100% dlatego oglądam dziś przy zgaszonym świetle, w mroku.... idealnie ;)

ocenił(a) film na 7
libra1000

fakt. jakbym obejrzał ten film za dnia, do obiadu to pewnie też bym go zjechał.
a pozno w nocy, na dobrym naglosnieniu, aż czuc ten niepokojacy klimat.
ten film ma zanizona ocene. zresztą jak wiekszosc horrorów.

ocenił(a) film na 8
inzynier_kombinator

tak film ma zaniżoną ocenę najwyraźniej gimbaza zainfekowała również filmweb

Harley_Quinn_

Dokładnie, jak widać oglądanie filmów bardzo męczy.
Ocena 5.0 to jakiś nieśmieszny żart.

italodrone

Popieram ;)
Film świetny, przed chwilą obejrzałem go drugi raz (wszystkie niezbędne warunki zachowane -> zgaszone światło itp. :D), gdy wczułem się w rolę tego faceta, który widzi że nagle odpier.. się coś z jego żoną, a to przecież miesiąc miodowy, to film był jeszcze duużo lepszy. Sama końcówka - miazga, wisienka na torcie, lepiej tego zakończyć nie mogli.

SPOJLER:
Gdyby kosmici zostali ostatecznie ujawnieni na koniec to byłoby to trochę śmieszne, takie wyjaśnienie oczywistości dla ludzi powolnych umysłowo, zakończenie według mnie było doskonałe :)

Daję 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones