PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705374}

Miesiąc miodowy

Honeymoon
5,1 7 599
ocen
5,1 10 1 7599
7,2 4
oceny krytyków
Miesiąc miodowy
powrót do forum filmu Miesiąc miodowy

Tyle sie naczytalem negatywnych recenzji na temat tego filmu a ku mojemu zaskoczeniu film jest
naprawde dobry... W filmie bierze udzial praktycznie 2 aktorow nie ma masy efektow specjalnych
itp.ale film i tak wciaga i 3ma w napieciu do samego konca. Mam kolejny dowod na to ze
niskobudzetowy horror nie musi byc zly i tandetny. Swietna gra aktorska 2 glownych bohaterow...
POLECAM OBEJZEC TEN FILM W CISZY I SPOKOJU NAJLEPIEJ W NOCY!!!

punisher822_filmweb

Jestem podobnego zdania. Film bardzo fajny, trzyma w napieciu cały czas, trzeba trochę pomyśleć i wyłapywać szczegóły. jedynie co to nie można przeczytać ani procenta o czym będzie film bo spali to wszystko wg mnie. Polecam

ocenił(a) film na 5
Blocaillou

dla mnie dobra gra dziewczyny, film niestandardowy, jedynie końcówka trochę.... hmmm nie przemawiała do mnie do końca. :D

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Ja również zdecydowałam się zobaczyć film mimo tak słabej oceny i nie żałuję. Dla mnie znakomity !!!!

użytkownik usunięty
punisher822_filmweb

Podpisuję się pod tym, bardzo fajnie stopniowo budowane napięcie i klimat.

ocenił(a) film na 8

Mi również podobał się ten film ale nie rozumiem końcówki a mianowicie kto za tym wszystkim stał ;/ UFO?

ocenił(a) film na 8
Horkruks19

Dokladnie... W koncowce mielismy ewidentny dowod na ingerencje obcej cywilizacji ktora z wielu opowiadan na pograniczu S/F posiada wielki wplyw na sterowanie umyslem ludzkim a co za tym idzie sterowanie czlowiekiem bez jego woli. Wydaje sie to wszystko wiadomo bajeczka ale pomyslmy co jesli jest w tym wszystkim ziarno prawdy i jakas cywilizacja nam obca z odleglej galaktyki ma wplyw na to co ludzie robia na swiecie? Mam na mysli ze maja wplyw na poziom ludobojstwa lub agresji w ludziach. Co jesli to 'ONI' maja wplyw na to ze grupy rzadzace swiatem rozpetuja wojny i konflikty. Co jesli 'ONI' sie poprostu zabawiaja kosztem ludzi patrzac jak oni szaleja i glupieja? Naprawde nie mozna niczego wykluczyc poniewaz z roku na rok jest wiecej dowodow na istnienie innych galaktyk i planet na ktorych jest zycie niekoniecznie podobne do naszego. Moze byc tak odmiennie i inny ze nasz ludzki umysl nie jest w stanie sobie wyobrazic jak oni zyja i funcjonuja. Naukowcy wciskaja nam glup...oty ze zycie musi byc tylko tam gdzie wystepuje wegiel i inne pier...doly ale moze sie okazac ze sa takie cywilizacje co oddychaja czym innym jedza co innego i robia cos zupelnie nieznanego czlowiekowi. Sa setki pytan bez odpowiedzi ale czasem warto sie nad tym zastanowic i przestac wierzyc tylko 1 zródłu czyli zmanipulowanej wersji naukowcow ktorzy zanim cos ujawnia musza przejsc cenzurze a jak uda im sie cos poza cenzura 'WŁADZ SWIATOWYCH' okazuje sie ze zrobiono z nich czubk...ow i idio...ow a ich fakty sa zawsze sfalszowane. Tak obecnie wyglada sytuacja na swiecie i to sie nie zmieni. Warto miec otwarty umysl i zainteresowac sie tym co napisalem bo IDI...TA nie jest osoba ktora mowi o czyms nieznanym i faktach ALE OSOBA KTORA W 21 WIEKU WIERZY W BUJDY ZE ZYCIE MAMY TYLKO NA ZIEMI A DALEJ NIE MA NIC.

użytkownik usunięty
punisher822_filmweb

Nie ma innego wytłumaczenia co do tego filmu, niż ingerencja kogoś spoza Ziemi. Gdzieś wyczytałam, że to była choroba psychiczna, co jest kompletną bzdurą. A co do samego zakończenia to nie rozumiem czemu większość osób pisze, że było spaprane bo jak dla mnie było bardzo dobre, bez żadnego idiotycznego happy endu.

ocenił(a) film na 8

Wracajac do tego co napisalem wyzej to wyobraz sobie jak trzeba byc płytkim aby uznawac ze ZYCIE JEST TYLKO NA PLANECIE ZIEMIA. Jak wogle mozna negowac istnienie innych cywilizacji skoro taka masa dowodow na to jest i z artefaktow z przeszlosci jak i z czasow obecnych (kregi zbozowe, na polach kukurydzy a oprocz tego masa zarejestrowanych dziwnych obiektow na niebie na calym swiecie). Jak trzeba byc krotkowzrocznym aby ciagle nie wierzyc ze nie jestesmy i nigdy nie bylismy sami. Ba smiem twierdzic ze miliardy, biliardy lat.przed ziemia byly rozwiniete cywilizacje we wielu czesciach wszechswiata. NAPRAWDE SMIESZY MNIE TEKST 'ZYCIE JEST TYLKO NA ZIEMI' hehehehe ;-)

ocenił(a) film na 5
punisher822_filmweb

Stwierdzenie, ze życie jest tylko na ziemi jest troche naiwne, ale formy życia w kosmosie mogą być na prymitywnym poziomie, np wielokomórkowców. Dopóki nie wiadomo czy są gdzieś tam cywilizacje rozwiniete, nie ma co dorabiać teorii.

ocenił(a) film na 8
Angelic_Wings

Sa inteligetne formy zycia o wiele bardZiej od nas i od wiekow sie nam ukazuja tylko tacy jak ty w to nie wierza. Ba nawet gdybys zobaczyl cos na niebie zaraz twoj mechanizm wyparcia by twierdzil ze to drony lub wojsko. ONI SA CZY CI SIE TO PODOBA CZY NIE. ZACZNIJ OBSERWOWAC NIEBO I PRZEJEDZ SIE DO WYLATOWA TO COS ZROZUMIESZ...

ocenił(a) film na 5
punisher822_filmweb

Zobaczyła, to po pierwsze, i serio, skoro tak uważasz i twardo się tego trzymasz to nie mam więcej nic do dodania. Każdy ma swój rozum.

ocenił(a) film na 8
Angelic_Wings

Rozum jak rozum ale jak mozna miec tak płytka wyobraznie by wypierac istnienie INNYCH PLANET I CYWILIZACJI... Przeciez sa na to setki jak nie tysiace dowodow i gwarantuje ci ze posrod wielu 'FAJKÓW' duza wiekszosc to prawdziwe zdjecia i nagrania. Zreszta obce cywilizacje towarzyszyly nam od setek tysiecy jak nie milionow lat o czyms swiadcza setki artefaktow odnalezionych dawno temu. Poczytaj na te tematy i poglebiaj swoja wiedze

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

'FEJKÓW'...mialo byc

ocenił(a) film na 7
punisher822_filmweb

wylatów to jedna wielka ściema te piktogramy to ludzie porobili a wciskali ze ktoś spoza ziemi żeby zrobic sensacje ale wcześniejesze twoje komentarze mogą sie trzymać troche kupy także bez obrażania sie

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

Nie ma ani jednego dowodu potwierdzającego istnienie życia poza Ziemia.

Coś, o czym nie wiemy czym jest nie może być dowodem na nic więcej po za tym, że nie mamy dostatecznej wiedzy.

ocenił(a) film na 8
Leszy2

Nie gadaj jak idiota. Dowodow sa tysiace ale ty widze dopuki nie dotkniesz obcego to nie uwierzysz ze istnieja. Uswiadom sobie ze nasz uklad sloneczny i nasza mała ZIEMIA nie sa jedyne gdzie istnieje zycie. OBCY ujawniaja sie od setek lat i to kazdej nowej cywilizacji ziemskiej ktora obecnie uwaza sie za najlepiej rozwinieta i panujaca na swiecie. To ze nie wyladowali oficjalnie w srodku wielkiego miasta gdzie setki kamer filmuja to na zywo nie oznacza ze tego nie ma. Pojawiaja sie na niebie, sa tez kregi zbozowe a o istnieniu ich statkow od dziesiecioleci informuja stronauci ktorzy lecieli w przestrzen kosmiczna. Sam HERMASZEWSKI czylo jedyny polski astronauta we wielu wywiadach mowil o latajacych obiektach obcych cywilizacji ktore widzial osobiscie. ONI BYLI, SA I BEDA NAWET JESLI KIEDYS NASZA PLANETA UMRZE A TO TWOJ PROBLEM ZE W TO NIE WIERZYSZ I UWAZASZ ZE ZYCIE JEST TYLKO NA MALENSKIEJ ZIEMII.

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

Nie chcę tysięcy dowodów. Pokaż mi JEDEN. Malutki.

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Jest duże prawdopodobieństwo że gdzieś jakieś życie istnieje, ale dowodów na to NIE MA. Dowód na tym właśnie polega że jest to dotknięcie, rozumiane jako zweryfikowanie, zbadanie, opisanie, potwierdzenie. Po to właśnie są dowody aby to nie była żadna kwestia WIARY. I na tym polega nauka.

Hermaszewski mówił o tym, że widział jakieś obiekty i nikt nie potwierdził, że są to obiekty "obcych cywilizacji". A to, żeś się naczytał Danikenów i innych szarlatanów którzy dużo bajdurzą a mało wiedzą to już jest twój problem i na pewno nie daje ci podstaw aby nazywać kogoś idiotą.

ocenił(a) film na 8
mlody969

Panie kolego co pan wypisuje za dyrdymaly... Dowodem na istnienie czegos nie musi byc jego dotkniecie ani posmakowanie. Dowodow wizualnych na istnienie obcych cywilizacji sa setki tysiecy poczawszy od lat 40tych. Tu juz nawet nie chodzi o wiare w UFO ale pogodzenie sie z tym ze nie istnielismy i nie bedziemy istnieli jako sami we wszechswiecie. To ze oficjalnie nie wyladowali w centrum wielkiego miasta nie oznacza ze ich nie ma a wszystko co lata to napewno drony lub wojskowe wynalazki. ONI BYLI SA I BEDA ba nawet byli dlugo dlugo przed nami. Nie rozumiem ludzi z mechanizmem wyparcia ktorzy smieja sie z tematow UFO a kazdego kto o tym mowi na glos uwazaja na kogos co ma nierowno pod sufitem. Na dowod ICH istnienia sa tysiace artefaktow odnalezionych w roznych czesciach ziemi. Myslisz ze to wojskowe drony lub jakies urzadzenia regularnie wlatuja do wulkanow szczegolnie do POPOCATEPETL(Meksyk)?Wulkan jest ciagle czynny wiec go regularnie monitoruja w dzien i w nocy noktowizorami.Wielokrotnie obiekty UFO do niego wlatuja co nie jest juz rzadna tajemnica a caly Meksyk o tym grzeje.Najwieksze obiekty cylindryczne wlatujace z impetem do srodka mialy grubo ponad 50 metrow dlugosci. Nie proboj mi wmawiac ze to nie jest dowod na istnienie UFO bo dowodem jest i to wielkim. Poczytaj sobie i poogladaj filmiki zwiazane z tym wulkanem i co tam sie wyczynia... Tak jak juz pisalem i sie powtarzam ONI byli sa i beda nawet wtedy kiedy pewnego dnia nasza planeta ulegnie destrukcji. O istnieniu obcej inteligetnej formie zycia nie mowil tylko HERMASZEWSKI ale duza wiekszosc astronautow. Nie wiem tak do konca czy ty wierzysz w OBCE CYWILIZACJE czy kpisz sobie z tych co wierza ale poczytaj sobie o tym wulkanie co pisalem. Poczytaj sobie tez o OBIEKCIE OBCYCH znalezionym kilka lat temu 90 metrow pod powierzchnia Baltyku blisko Danii. Z tym obiektem do dzis sa jaja i taka masa niezrozumialych rzeczy ze oficjalnie ani jedna tv w europie ani na swiecie nie poinformowala opinii publicznej o tym znalezisku. Gdyby nie szef ekipy badawczej LINDBERG ktory odkryl ten obiekt i jego wywiady w necie to caly temat by zyskal klauzule tajnosci. POPOCATEPETL jak i znalezisko z Baltyku to sa prawdziwe rzeczy nie zwiazane w rzaden sposob z ludzkoscia. Poczytaj o tym bo sa to ciekawe tematy...

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Ale przepraszam, czy te artefakty i obiekty wlatujące do wulkanu to zostały opisane w literaturze naukowej czy to powielane opowieści i filmiki na różnych paranienormalnych stronkach? Czy dowody zostały zweryfikowane zgodnie z metodą naukową? I czy potwierdzają, że owe zjawisko czy też przedmiot pochodzi od obcych cywilizacji? Czy jest to rodzaj religii w której wszystko co nie zostało jeszcze wyjaśnione pochodzić musi od kosmitów? Zechcę tylko przypomnieć, że skrót UFO oznacza niezidentyfikowany obiekt latający, a nie pozaziemski statek kosmiczny. I tak do tego należy podchodzić - to że czegoś nie rozumiemy nie jest dowodem na pozaziemskie pochodzenie. Przypominam, że to na twierdzącym spoczywa ciężar dowodu.

ocenił(a) film na 8
mlody969

Wulkan o ktorym pisalem nie jest fikcja literacka ani niczym opisanym. Jest to udokumentowane i czesto sie to dzieje. Nie powielam bajek wyssanych z palca ale opisuje Tobie wydarzenia ktore mialy i maja miejsce w MEKSYKU w poblizu tego wulkanu. Nie moja wina ze tylko MEKSYK grzeje tym tematem a na swiecie telewizje publiczne zachowuja sie jakby tego nie bylo. Tak sie sklada ze mam w MESYKU znajomego Jacka ktory kiedys mieszkal w Poznaniu i kilka lat temu tam polecial. Mieszka tam obecnie calkiem niedaleko.Wulkan ten znajduje sie jakies 70 km od Meksyku a on mieszka jakies 25 km od tego wulkanu.To wlasnie on zainteresowal mnie tym tematem.Poczatkowo uwarzalem ze koles mnie wkreca bo zastanawialem sie kuzwa jak to mozliwe ze obce obiekty nie zostaja uszkodzone od lawy.Podeslal mi kilka linkow i zaczelem sie tym tematem interesowac.Jacek mial racje z tym ze wiekszosc czynnych wulkanow w Meksyku jest stale monitorowana co ma pomoc w razie ewakuacji ludnosci cywilnej gdyby bylo blisko erupcji.Puki co Popocatépetl jest ciagle czynny ale wielkich erupcji nie ma. Nie mam pojecia dlaczego ONI wlatuja do wnetrza wulkanow.Zastanawiam sie czasem czy pobieraja jakas forme energii a moze jest to jakis portal czasoprzestrzenny.Przechodzily mi przez mysl tez takie pomysly ze o ziemii praktycznie nie wiemy nic i calkiem mozliwe jest to ze ONI zyja we wnetrzu ziemii a dostaja sie otworami wulkanow.Sa to tylko moje gdybania a JACEK uswiadomil mnie tylko ze w tamtym miasteczku praktycznie wszyscy wiedza o obiektach z wulkanu i wielu wielu innych widzianych na niebie.Cos jest na rzeczy i smuci mnie taka dezinformacja oraz ukrywanie prawdy.Niestety najbardziej irytuja mnie ludzie ktorzy sa w stanie powiedziec ze kazde nagranie to nie dowod ale wszystko jest na komputerze zrobionym FEJKIEM. Podesle ci kilka linkow z nagran okolicy wulkanu i moze chociaz troche w to uwierzysz.Nie wierze we wszystko co widze ale kurde sa niektore rzeczy wydajace sie sensownymi.Co do artefaktow i masy znalezisk po starozytnych ludziach to sa opisane w masie ksiazek.Jest to czesto nazywane ZAKAZANA ARCHEOLOGIA bo we wielu przypadkach historia ludzkosci by musiala byc napisana na nowo co zapewne nie jest na reke wladzy i historykom.Na koncu wysle kilka linkow z wulkanem ktory opisywalem(wulkan jest naprawde ogromny bo ma 5,452 metry n.p.m.i z miejscowosci w ktorej Jacek mieszka widac go naprawde dobrze.Przypominam on mieszka 25 km od wulkanu): https://www.youtube.com/watch?v=5AWDAcDJJXU https://www.youtube.com/watch?v=cZdP_49FlIQ https://www.youtube.com/watch?v=_sRYxdu1eYI https://www.youtube.com/watch?v=deFh1PsWn4Q

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Ok, jeszcze raz. Pisałem o literaturze NAUKOWEJ. Nie o filmikach na YT które owszem, można łatwo spreparować, tak jak rzekome zdjęcie Nessi już w 34 roku.

Ale ok, załóżmy, że to autentyczne nagranie. Co tam widać? Świecące kulki. I tylko tyle. Ty natomiast sam fakt zauważenia świecących obiektów interpretujesz jako ingerencję obcej cywilizacji. A to jest mega nadużycie. Tak jak pisałem wcześniej NA TWIERDZĄCYM SPOCZYWA CIĘŻAR DOWODU.

To równie dobrze może być piorun kulisty który jest ściągany do wnętrza wulkanu oddziaływaniem elektrostatycznym pyłów lub składem materiału wulkanicznego. To co widzimy na innym filmiku może być po prostu częścią materii wulkanicznej która rozbłysła w atmosferze.

Może to być jeszcze wiele innych rzeczy. Słyszałeś kiedyś o czymś takim jak Brzytwa Ockhama? To taka piękna zasada na której bazuje cała współczesna nauka i racjonalne myślenie w ogóle, która nakazuje fakty tłumaczyć jak najprościej. Dlatego jeżeli jest jakieś zjawisko to się szuka WYJAŚNIENIA a nie z góry zakłada najbardziej fantastyczną opcję i wpaja innym niczym prawdę objawioną.

Natomiast co do "zakazanej archeologii" to jest to nic innego jak pseudonauka. To współczesna szarlataneria, która miesza, wprowadza własną terminologię oraz ignoruje fakty znane nauce proponując w zamian teoryjki których nie potrafi udowodnić.

I jedną z najbardziej charakterystycznych cech pseudonauki jest zarzucanie światowi naukowemu i rządowi jakiegoś spisku który ma na celu zdyskredytować tych samozwańczych odkrywców. To jest proste jak kij od szczotki: wymyślasz fantastyczną teorię, a jak ktoś ją podważy to wystarczy pokrzyczeć że jest skorumpowany, albo jest spiskowcem który próbuje zatuszować prawdę.

W takim razie ja ogłaszam, że jesteś wielbłądem, a jeżeli ktoś się nie zgodzi to znaczy że próbuje zatuszować twoją wielbłądowatość. Tylko niestety, taka teoria nie spełnia wymogu falsyfikowalności co znaczy, że NIE JEST TEORIĄ NAUKOWĄ.

ocenił(a) film na 8
mlody969

Niestety jestes czlowiekiem bardzo malej wiary z MAGA MECHANIZMEM WYPARCIA. Piorun kulisty o cylindrycznym ksztalcie mierzacy ponad 50 metrow... Niezle hehehe... ZAKAZANA ARCHEOLOGIA nie jest niczym pseudo tylko skupiskiem dowodow na to ze nie wszystko co pojawia sie w oficjalnych ksiazkach musi byc prawdziwe. HISTORIA ludzkosci i wogle swiata jest pelna zaklaman i bredni. Uwazam ze wiekszosc pseudo prawd historycznych i o swiecie powinna byc na nowo rozpisana anulujac wiele z przeszlosci. Niesadzilem ze sa tacy ludzie jak ty i to w mlodym wieku uwazajacy ze jestesmy sami we wszechswiecie a UFO to fejki i cala reszta tez. NAZWIJ MNIE WIELBLADEM czy jak tam chcesz ale polecam ci obserwowac polskie niebo bo jest tam wiele obiektow ktorych nie wyjasnisz naukowo. To na tyle bo nie wygram z osoba posiadajaca tak wielki MECHANIZM WYPARCIA. Jestes niedowiarkiem ktory uwierzy jak dotknie. Szkoda gadac ;)...

ocenił(a) film na 8
mlody969

Wedlug twej teorii ludnosc cywilna mieszkajaca 25 km od tego wulkanu widziala pioruny kuliste w piekny bezchmurny dzien lub noc. Wedlug ciebie meksykanska tv publiczna grzeje temat piorunow kulistych hehehe... Chlopie ty chyba nie masz pojecia jak wygladaja pioruny kuliste i jak wogle powstaja a juz napewno nie masz pojecia o ich wielkosci... Zyj sobie dalej w przeswiadczeniu ze wszystko co widac mozna wyjasnic naukowo a napewno daleko zajdziesz... Wlasnie tak mysla lemingi i ciemna masa ktora uwarza ze wszystko da sie wyjasnic nawet to co wyjasnic sie nie da... Zal mi poniekad ciebie ze jestes tak malej wiary ale coz poczekaj sobie za swoim namacalnym dowodem na istnienie obcej cywilizacji. Moze akurat dotkniesz i uwierzysz ;-)

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Obserwowano pioruny kuliste przy słonecznej pogodzie. To "hehe" ma być argumentem na poziomie? I to że coś tam wałkuje jakaś publiczna telewizja? Co najwyżej jest to argument ad verecundiam

I jasne, już lemingi i ciemna masa. Skończyły się argumenty to się zaczynają wycieczki ad personam. Już 200 lat temu Schopenhauer zauważył, ze argumenty ad personam są ostatnią deską ratunku dla dyskutantów którym skończyły się wszelkie inne argumenty, z pozostałymi zabiegami erystycznymi włącznie.

Ciekawe jest to że piszesz o ciemnej masie... wyśmiewając naukę. Drogi panie, kto tu przejawia ciemnogród?

Ciekawe jest też to, że piszesz o mojej "małej wierze". Zaraz zaraz, wcześniej pisałeś o dowodach, a teraz odwołujesz się do wiary? To co to za dowody w które trzeba wierzyć?

To ty w coś wierzysz, ogłaszasz to jak jakiś prorok, nie potrafisz tego udowodnić, a gdy ktoś podważa twoje rewelacje to go obrażasz. Typowe zachowanie miłośnika szarlatanerii.

ocenił(a) film na 8
mlody969

Co do Jacola to troche mu wspolczuje bo co jakis czas dochodzilo do calkiem sporych erupcji tego wulkanu a dzieli ich od niego 25 km.Wiem ze jest to daleko i raczej ewakuacja miasteczka nie grozi aczkolwiek wulkan ciagle jest czynny i zieje ogniem jak smok.Dlaczego OBCY w niego wlatuja i czego tam szukaja zapewne nie dowiemy sie nigdy ale najwidoczniej cos ich tam interesuje. Domyslam sie ze mozesz mi wyskoczyc ze filmik z Youtube to nie rzaden dowod ale sa tam fragmenty z meksykanskiej TELEWIZJI PUBLICZNEJ(cos jak TVP1)gdzie otwarcie bez ceregieli opowiadaja o coraz to nowych obiektach wlatujacych do wnetrza wulkanu.

ocenił(a) film na 6
Horkruks19

Nie rozumiesz bo w zasadzie nie ma czego rozumieć.
Po prostu przechodzimy do końca filmu i wszystko ucina się w zasadzie bez wyjaśnienia. To nie jest kwestia indywidualna, po prostu twórcy zawiedli.

Horkruks19

To na pewno nie było UFO.

ocenił(a) film na 8

Fajnie ze sie ze mna zgadzasz i musze cos napisac... Jesli to twoje zdjecie w AVATARZE to jestes naprawde piekna.

ocenił(a) film na 7

i chyba najważniejsze są tu dobrze przemyślane wątki i dobrze zagrane;] wszystko ok ale końcówka na -. Może niebawem będzie cz.2 dokanczająca??

użytkownik usunięty
lukas_allien

Mi akurat zakończenie się podobało, ale drugą część z chęcią bym obejrzała.

ocenił(a) film na 7
punisher822_filmweb

Fajny klimat i trzyma w napięciu - wart obejrzenia

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Bardzo fajny i ciekawy film.

punisher822_filmweb

Podpisuje się pod wszystkim. Świetne, klimatyczne kino grozy. Trzyma w napięciu do samego końca. Aktorsko rewelacja.

ocenił(a) film na 7
Witcher

ja również uważam, że bardzo klimatyczny thriller, troche w stylu "fourth kind" . polecam :)

punisher822_filmweb

You know nothing Jon Snow :P

ocenił(a) film na 7
punisher822_filmweb

Jestem zaskoczony niską oceną. Dobrze trzymał w napięciu, gra aktorska na fajnym poziomie i o ile kwestii UFO można było się domyślić, to nie wiedziałem jak się skończy.

Michal1983_filmweb

Fakt końcówka bez typowego Happy endu.

ocenił(a) film na 9
punisher822_filmweb

Potwierdzam. Nie pojmuję tak niskiej oceny.

ocenił(a) film na 4
punisher822_filmweb

Trzyma w napięciu chyba Ciebie. Chłopie przestań...

ocenił(a) film na 8
Pulser_X

Jak widać wyżej nie tylko mi się ten film podobał. Bez odbioru...

punisher822_filmweb

Już wszystko w porządku pod kopułka czy dalej na lekach?

ocenił(a) film na 8
doktor85

Nie rozmawialem z Toba to sie nie wcinaj...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones