PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490965}

Mikołajek

Le Petit Nicolas
7,1 41 475
ocen
7,1 10 1 41475
6,4 5
ocen krytyków
Mikołajek
powrót do forum filmu Mikołajek

Myślałem że na seansie dla dzieci jak zwykle bendę spał smacznie a tu niespodzianka film coraz bardziej mnie wciągał nieżle rozbawił ,naprawdę polecam 9\10

grzechu333

A dziecko nie kupiło może Tatusiowi słownika pod choinkę? :)

ocenił(a) film na 1
simo

To prawda,ortografii by się troche przydało

Bruksela

haha ; ) rozwinąłem komentarze tylko po to, żeby utwierdzić się w przekonaniu, iż wszystkie dwa komentarze dotyczą błędów ortograficznych ; )

a zamiast słownika proponuję przepuszczać tekst np. przez WORDa ; p, albo zainstalować coś do sprawdzania pisowni w przeglądarce

użytkownik usunięty
Bruksela

no moi drodzy znawcy ortografii wiecie co to dyslekcja(czy jak się to piszę:D)
P.S Grzechu jeśli jej nie masz proszę nie gniewaj się na mnie:) pozdrowienia dla córci;)

grzechu333

oj czepiacie sie, naprawde.
Mi sie komentarz podobal, fajny tata, interesuje sie i chodzi z corka do kina! ;) Moj tata z ortografia tez jest na bakier ale jest kochanym tata.
A film oczywiscie chetnie obejze, fajnie, ze tworcom udalo sie zrobic film ktory porywa nie tylko dzieci :)

CZARNA_26

"obejże" Nie dziwne że bronisz analfabety;)

darek_mirek

Widzę, że samych znawców ortografii mamy na forum, choć znam wielu analfabetów, którzy swoją kulturą przewyższają niektórych wykształconych, więc jak lubicie zwracać szczególną uwagę na ortografię to zapiszcie się na ogólnopolskie dyktando, wtedy zobaczymy czy jesteście takimi bohaterami, nie trzeba być mega-mózgiem, żeby wychować dziecko na porządnego człowieka, a tak w ogóle to po prostu niektórzy są tutaj trollami, i spamują aż miło

użytkownik usunięty
darek_mirek

ciekawe czepiasz się innych a sam nie zauważyłeś ,że przed ,"że"stawia się przecinek;DDpozdrawiam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
grzechu333

Poliglota to człowiek który zna wiele języków, nie do końca wiem jak to sie ma do znajomości ortografii.

Może ciężko w to uwierzyć, ale sporo osób w Polsce skończyło podstawówki gdzie wpojono im zasady ortografii i nie muszą się posiłkować programami które sprawdzają błędy.

Pozdrowienia dla curki.

ocenił(a) film na 9
shen16

Pewnie te definicje wyszukałeś na google i rżniesz szpenia na forum żeby podbudować swoje ego bo życiu jesteś nieudacznikiem
ja jestem człowiekiem prostym spełnionym , w podstawówce przeczytałem jedną lekture a mimo to osiągłem sukces w wieku 33 lat nie musze martwić się o kase bo mam niezły biznes a nie trace czasu na durne grzebanie na forum i sprawdzanie komuś błędów
trzymaj się shen 16 .
ps . dzięki za pozdrowienia

ocenił(a) film na 8
grzechu333

Tak, po prostu uwielbiam jak w temacie dotyczącym fajnego filmu ludzie biją się o ortografię... Z tego, co wiem, to strona jest o filmach a nie o ortografii...
Film był świetny. Mam prawie 20 lat, myślałam, że będę się nudzić, bo jest dla dzieci, a tu... niespodzianka. Uśmiałam się niesamowicie :)

lil_lady_a

hahaha! kocham filmweb!

użytkownik usunięty
pacjent

Widocznie Alain Chabat napisał świetny scenariusz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones