PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490965}

Mikołajek

Le Petit Nicolas
7,1 41 475
ocen
7,1 10 1 41475
6,4 5
ocen krytyków
Mikołajek
powrót do forum filmu Mikołajek

Sposób w jaki twórcy filmu powołali do życia Mikołajka z wersji książkowej do kinowej jest mistrzowska. Ten sam specyficzny humor, rewelacyjna gra aktorów, zwłaszcza tych młodych. Wyjątkowo udany film. Fani Mikołajka nie powinni być zawiedzeni!

ocenił(a) film na 8
ortis_birion

Nie czytałam książki, ale film STRAAAAASZNIE mi się podobał :) Dawno się tak nie uśmiałam :) I gra aktorów rzeczywiście fantastyczna :) Mikołajek zaiste rządzi :D

użytkownik usunięty
ortis_birion

Zgadzam się, film można spokojnie zestawić z książką, gra młodych świetna (polecam oglądać z napisami, nic tak nie psuje filmów jak polski dub/lektor), a humor świetny. Naprawdę, gdybym nie był po skomplikowanej operacji twarzy i nie bał się ponownego otworzenia ran, śmiałbym się bardzo mocno : )

ocenił(a) film na 8

film obejrzałam wczoraj i mi na przykład polski dubbing się podobał.rodzice za..biści,dokładnie jak w książce.nie da się do końca przełożyć książki na film ale tu było blisko chociaż szkoda że film tak szybko się skończył a może mi po prostu tylko tak się wydaje.uśmiałam się do łez na końcu scena gdy dowiaduje się czy ma siostrę czy brata ..bezcenna;)

ortis_birion

Z całą pewnością popieram! Film był bezbłędny! Obejrzałam go za namową siostry na komputerze wraz z całą rodziną. Ale się uśmialiśmy! Cały blok nas słyszał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones