PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479758}

Milczenie Lorny

Le Silence de Lorna
6,7 3 637
ocen
6,7 10 1 3637
6,8 13
ocen krytyków
Milczenie Lorny
powrót do forum filmu Milczenie Lorny

gra aktorska całkiem niezła... mnie film zaczął ciekawić w 5 ostatnich minutach filmu. dopiero w tedy zaczęło się coś dziać. poza tym, to wszystko było strasznie denne. nie wiem czy chcieli zrobić z tego super inteligenty film, ale przy dość małej ilości dialogów ... wogóle to wszystko jakieś, bez akcji i czegoś bardziej interesującego. moim zdaniem zmarnowali , coś , co mogło być o wiele lepsze.

użytkownik usunięty
szumm

Według mnie właśnie końcówka wszystko zniszczyła... Lubię takie filmy. Ciekawa tematyka, prawdziwy, zrobiony bez jakichkolwiek ozdobników, jedynie z delikatną muzyką na końcu. Świetna rola Reniera. Wszystko super prócz wspomnianej końcówki, przy której twórców poniosła wyobraźnia...

ocenił(a) film na 5

Wczoraj ten film oglądałam z początku wydał się fajny a potem to mi się spać chciało wiadomo film ambitny ale na pewno go nie obejrzę jeszcze raz . Też się zgodzę, że w tym filmie coś zmarnowali mogli dalej coś wymyślić z tym narkomanem a nie go od razu uśmiercać. Żal gadać chyba tylko iść spać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones