PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685873}

Miliardowy okup

Take Down
5,6 3 245
ocen
5,6 10 1 3245
Miliardowy okup
powrót do forum filmu Miliardowy okup

Głównym problemem tego filmu jest to, że traktuje widza jak idiotę, porywacze to idioci, porwani to idioci, rodzice porwanych są idiotami. Pomysł ośrodka wychowawczego dla bogatych dzieciaków na wyspie pośrodku niczego jest idiotyczny. W tym filmie jest tyle głupot, że aż ciężko policzyć.

ocenił(a) film na 7
FackBurt

Nie rozbieraj filmu na czesci a bedziesz zdrowszy psychicznie. Byla akcja? była, wiec nie ma na co narzekac.

ocenił(a) film na 1
waga55

Jaka akcja? Taka na ocenę 7/10, wybacz...

ocenił(a) film na 8
FackBurt

A mi się film bardzo podobał. Nie ma co się czepiać. Takie badziewia czasami oglądam że ten jest bardzo dobry w porównaniu do nich

ocenił(a) film na 1
diavolo0801

Naprawdę są gorsze, z lektorem Polskim do tego? Jakieś propozycje? :) Chętnie sprawdzę.

ocenił(a) film na 8
wmbco

O ludzie. Chyba żadnych filmów nie oglądasz że twierdzisz że nie ma gorszych. Zobacz sobie :
2012: Koniec świata (2008)
Pierwszy raz (2014)
Superakcelator (2013)
Bestia z Belize (2013)
Już nawet żadnych horrorów nie podaje

ocenił(a) film na 1
diavolo0801

Ale po filmie :
http://www.filmweb.pl/film/Pierwszy+raz-2014-660122
z oceną 3,1/193 można się spodziewać, że będzie słaby i liczyć że jednak może być przynajmniej "ok". A tu mamy ocenę 5,6/2033 więc trudno to porównać.

ocenił(a) film na 1
diavolo0801

http://www.filmweb.pl/film/2012%3A+Koniec+%C5%9Bwiata-2008-464969
2,6/6156, tu ocena ewidentnie wskazuje na słaby film i tak nie oglądam takich, bo to niby przygodowy i katastroficzny w jednym... szkoda mi czasu na taki syf. Pewnie gdyby namiętnie oglądał badziew doceniłbym jak ty tą produkcję :P

ocenił(a) film na 8
wmbco

Nimfa (2009)
Nice Guys. Równi goście (2016) =debilnej komedii chyba jeszcze nie widziałam
Można wymieniać w nieskączoność bo mam u siebie dużo takich i wcale nie mają niskich ocen.

ocenił(a) film na 1
diavolo0801

Nie wiem czemu ale chciałem kiedyś obejrzeć Nimfe...
A co do tej komedii to uważam, że nie była zła, ciekawy klimat lat (?) '70?? w nowej odsłonie. Dobry film, i FW poleca! :)

ocenił(a) film na 8
wmbco

Nie wszystko co FW poleca jest fajne. Tej komedii dałam 1 bo nie da się jej oglądać. Każdy ma inny gust. Ja wole filmy survivalowe więc dlatego Miliardowy Okup mi się podobał bo tam byli zdani na siebie i walczyli o życie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
FackBurt

Przyznaję , straszne gó...o ten film.

ocenił(a) film na 1
Tony__Montana

Podpisuję się pod tym :)

ocenił(a) film na 1
FackBurt

Masz rację. Choć taki ośrodek sam w sobie to piękna sprawa, sam chciałbym tam pobyć kilka dni w takich warunkach, jedząc dziczyznę. A może lepiej jej nie jeść, weterynarza tam nie było :D

wmbco

a kto nie chce być bogaty

ocenił(a) film na 2
FackBurt

Plusy tego filmu kończą się na dobrych zdjęciach. Dlatego dałem dwa a nie jeden. Choć tu przydała by się skala ujemna. Gdyby porywacz i hakerzy byli tak przedstawieni jak w filmie, świat był by bezpieczniejszy. Babka stwierdzająca, że przez połączenie proxy będą nie do namierzenia :D Dzieciarnia po spędzonym tygodniu w lesie stająca się mistrzami survivalu itd. Za ciężki film na moją głowę :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones