PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=152844}

Millerowie

We're the Millers
7,0 225 978
ocen
7,0 10 1 225978
5,9 20
ocen krytyków
Millerowie
powrót do forum filmu Millerowie

przyjaciele

ocenił(a) film na 8

jak dla mnie jednym z najzabawniejszych momentów to na końcu sceny wycięte, jak sobie żartują z anniston

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 7
siossstrzyczka

Aniston zajébistą mine zrobiła, jedna z lepszych scen.

ocenił(a) film na 5
siossstrzyczka

Jeśli to co piszesz było najśmieszniejsze, to tylko świadczy o filmie. I to niezbyt.

ocenił(a) film na 8
ptosiek

napisałam jednym z najzabawniejszych. film był w miarę, ja po prostu jestem niepoprawną fanką przyjaciół i do mnie ta scena bardzo przemówiła

ocenił(a) film na 7
siossstrzyczka

Ja dokładnie tak samo :) choć nie mam gdzie ich oglądać bo w Tv raz się trafi raz nie wiadomo.. znasz może jakąs strone bez limitów?
Dla mnie też ta scena jak zażartowali z Aniston była jedną z lepszych , jak i ta kiedy pies szczekał na Aniston bo miała "dziecko" w ręcach (i jej mina wtedy hehe), albo jak wyrzuciła to zawiniątko pod Tira i krzyk tej baby hehe uśmiałem się wtedy. FIlm w miarę ogólnie ale że była tam Jennifer to dużo wniosło do filmu dobrego :)

PS. Aniston ma poczucie humoru bo przecież oni śpiewają do niej "Pewnie nikt ci nie powiedział, że takie będzie życie
Twoja praca jest śmiechu warta, jesteś spłukany
Twoje życie uczuciowe zamiera" _po polsku tłumacząc może taki żartobliwy przytyk do samej Jennifer i przy okazji piosenka z Przyjaciół. :)

ocenił(a) film na 8
michalmac

no nie znam żadnej strony, ponieważ my mamy połowę w oryginale na dvd, a połowę ponagrywaną z telewizji, także zasoby prywatne... ale gdybym miała ściągnąć, to odżałowałabym parę złotych i pobrała z chomiczka - tam jest niemal wszystko

ocenił(a) film na 7
siossstrzyczka

tak tak wiem :) trochę to zajmie czasu ale cóż :) super serial

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones