PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=517310}

Miloš Forman: Co cię nie zabije

Miloš Forman: Co tě nezabije…
6,8 455
ocen
6,8 10 1 455
6,7 3
oceny krytyków
Miloš Forman: Co cię nie zabije
powrót do forum filmu Miloš Forman: Co cię nie zabije

Przeczytałem zyciorys Formana po czesku i wiadomo już dlaczego - jego naturalnym ojcem był Otto Kohn i wszystko jakby zrozumiałe , szalom !

ocenił(a) film na 7
popo_fw

Prawdopodobnym ojcem.

popo_fw

a czy syn zyda nie moze byc fenomenalnym rezyserem ??? czy kazdy polak ma rasizm wyssany z mlekiem matki ?

Amiga1240

Może ale nie musi ! W tym światku musi mieć pochodzenie . Wystarczy poczytać czołówki filmów . Co do drugiego to niestety ta nacja wysysa nienawiść do wszystkiego co nieżydowskie z mlekiem matki . Powodzenia na wojnie z Iranem .

ocenił(a) film na 7
popo_fw

Jeżeli jest wybitnym specem od swojej roboty, to co mnie obchodzi jego pochodzenie? Doszło już do tego, że ludzie przypisują De Niro żydowskie korzenie, bo jest legendą kina. Dajcie spokój.

A co do samego dokumentu - wyjątkowo udany i wciągający. Forman jawi się jako naprawdę nietuzinkowa postać.

popo_fw

Przypadkowo tu trafiłem i... Ale ciekawie prorocza nitka. Amiga mówi o rasizmie wyssanym z mlekiem matki (słusznie z resztą), podczas gdy kilka lat później nacjonaliści izraelscy naprawdę używają tego sformułowania w debacie publicznej. Następnie Popo mówi o wojnie z Iranem, a właśnie kilka dni temu zginął ważny dowódca irański i w internecie jest wysyp memów o kolejnej wojnie. Może to co napisał Baron o De Niro też się spełni?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones