PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714914}

Mina

Mine
6,1 8 052
oceny
6,1 10 1 8052
Mina
powrót do forum filmu Mina

W pierwszej kolejności, z pewnością nie zaliczyłabym go do kategorii Thriller. Jest to raczej Dramat wojenny, chociaż na moje oko to trochę mało w nim wojny. Absolutnie genialny i według mnie niedoceniony film. Świetnie pokazana walka wewnętrzna żołnierza z demonami przeszłości i wspomnieniami. Genialnie pokazuje jak na nasze życie mają wpływ relacje rodzinne. Kto coś przeżył w rodzinie, bez problemu zrozumie sens tego filmu. Bynajmniej nie jest to film typu "Helikopter w ogniu" czy "Ocalony". Każdy kto spodziewa się porządnego filmu wojennego, będzie mocno zawiedziony i przez to zaniży ocenę tego filmu.
Film posiada genialny klimat, do tego fantastyczna muzyka, która spaja cały ten film do kupy. Mnie skłonił do wielu refleksji - a chyba o to chodzi w kinie, prawda?
GORĄCO POLECAM!

beatka527

Większość ocen negatywnych to niestety od dzieci albo od osób które nie potrafią samodzielnie myslec i nie widza przesłania w tym filmie. Dla mnie mocne 8/10

VIOLATOR1974

Ja widzialem tylko pierwszą scenę snajperską. Jak na moj gust byla źle nakręcona. Przypominało to film zrobiony przez amatora. Nic tu nie grało dobrze. Może dalej było lepiej ale odpuściłem sobie. Szkoda czasu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones