PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714914}

Mina

Mine
6,1 8 048
ocen
6,1 10 1 8048
Mina
powrót do forum filmu Mina

Metafora życia

ocenił(a) film na 8

Żołnierz klęczący przez praktycznie cały film w jednym miejscu na pustyni okazuje się naprawdę dobrym filmem. Powiedziałbym że ten film pokazuje, że można tkwić w jednym miejscu w życiu przez własne lęki.
Film według mojej interpretacji pokazuje, że z pozoru beznadziejnej sytuacji zawsze jest wyjście, trzeba tylko i aż podjąć niełatwe decyzje.

ocenił(a) film na 5
somar91

No dobrze. Jest jednak pare ALE. Czemu nie wyjął stopy z tego buta i nie położył na nim swojego martwego kolegi żeby odsunąć się od miny? To zapewne zmniejszyłoby siłę wybuchu i pozwoliło mu ujść z życiem. Gdzie podziały się te martwe wilki z końcówki filmu?

ocenił(a) film na 8
turku

Też pomyślałem o takim wyjściu jak Ty ale może myślał, że czujniki nacisku w minie zareagowałyby na taki manewr. Jeśli chodzi o wilki to może one istniały tylko w jego głowie.

ocenił(a) film na 9
somar91

Nie mogę dodać osobnego wątku ale dla mnie jest świetny bo każdy z nas ma jakieś ograniczenia które niektórzy do końca życia będą mieli jak chciwość lub myśl o swoim wyglądzie.zarax ktoś napisze że co ma piernik do wiatraka ale ja dodam że film bardzo mi się spodobał.malo się działo a jednak tak wiele przypomina mi piosenkę hurtsow.hurt

somar91

Filmu nie widziałem i raczej nie zamierzam, bo znajomy w pogawędce w rozpędzie opowiedział mi całość i z tego, co mówił, to bardziej pasuje na jakąś przypowieść, mądrość ludową, a nie pełnometrażowy film. Ale ciekawy koncept i jakby się głębiej zastanowić, jest to jakaś metafora życia (na szczęście nie wszystkich ludzi).

ocenił(a) film na 7
somar91

Tak. Większość widzów nie zwróciła uwagi, że w gatunku podany jest dramat psychologiczny, a nie film wojenny, stąd ich rozczarowanie i zaniżona ocena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones