PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714914}

Mina

Mine
6,1 8 048
ocen
6,1 10 1 8048
Mina
powrót do forum filmu Mina

bzdura

ocenił(a) film na 3

W pewnynm momencie przewijałem. Ten film jest jedną wielką bzdurą. Oceniającym ten film wysoko proponuje klęknąć na słońcu w bezruchu przez 5-6 h :). A to i tak będzie lajcik w porównaniu z pustynią.

magik30

Myślę, że ludzie a przede wszystkim ludzki organizm już dawno udowodnił ile jest w stanie przetrwać w skrajnych przypadkach itp, itd. Więc czemu od razu bzdura:p

ocenił(a) film na 1
nina2001

Koleś ma arafatkę na szyi i na 50+ upale, klęcząc na patelni nie robi nic, by chronić się przed słońcem. Przecież owinięcie chustą głowy to podstawa. Dziecko to wie. Zanim się wyjedzie na misję, każdy przechodzi półroczne szkolenie m.in. z postępowania w sytuacji izolacji od sił własnych. Na SERE każdy żołnierz uczy się jak przerwać. Kolesie idą po pustyni i nie wpadają na to, by bateriami słonecznymi na bieżąco doładowywać radio.

magik30

Klasyk, przysrać się o byle gówno, potem osrać całość.

ocenił(a) film na 3
Astrox

fajnie ze lubisz szybkich i wsciekłych i tym podobny chłam ale nie kazdy to kupuje

magik30

Nijak ma się twoja odpowiedź do tego co ci wytknąłem, ale jakoś mnie to nie dziwi. A FaF nigdy w życiu nie widziałem, poza jedną sceną na YT xD

ocenił(a) film na 3
Astrox

F&F podobne i jeszcze większe bzdury pokazywali. Lubie oglądać filmy gdzie jest pewien realizm.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones