PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714914}

Mina

Mine
6,1 8 048
ocen
6,1 10 1 8048
Mina
powrót do forum filmu Mina

to dramat

ocenił(a) film na 8

a nie thriler

ocenił(a) film na 4
OOlukaszOO

Gdyby był w takim gatunku określony przez twórców filmu to dałbym 6- 7/10...jako dramat niezły film ale oceniać trzeba go jako thriller i tutaj już jest lipa.

ocenił(a) film na 1
OOlukaszOO

I to do łzy ostatniej. Oczy, ze łzami, mogą wypłynąć. Dramat a może dramat sci-fi. Ubaw, chyba, mięli twórcy tego filmu umiejętnie wciskając widzowi (mnie) taki kit. Ani to thriller, ani to dramacicho, ani to sci-fi - co to jest !? Dla mnie to, po prostu, jedno wielkie nieporozumienie - 1/10 !!!

ocenił(a) film na 8
Szpila_1308

Szpila_1308 < szczerze pisząc to jesteś panie idiotą.

ocenił(a) film na 1
poprostulubiefilm

No jest , z Tobą, źle. Zabierz, koniecznie, to lustro, które przed Tobą stoi. Pozdrawiam i zdrowia życzę.

ocenił(a) film na 8
Szpila_1308

Film dobry bo przenikliwy, dwuwarstwowy dajacy do myslenia. Co ja/ ty moglem w życiu zrobić lepiej by w rezultacie było bardziej wartosciowe. Że przed śmiercią możesz stwierdzić że wsrto było przeżyć te lata. Czytając twoje słowa stwierdzam że nie zrozumiałeś filmu czyli reasumując jesteś ....

ocenił(a) film na 1
poprostulubiefilm

Tyle mądrości wyczytałem w Twojej wypowiedzi, że należałoby kreować Cię na filozoficznego geniusza. To jednak tylko pozory świetności. To że umiesz czytać to zapewne pewne ale nie rozumiesz tego co czytasz - tutaj kłania się intelekt czyli, najprawdopodobniej, jego brak. Czy taką osobę mogę nazwać idiotą !? Zakładam, że tak. Nie pozostaje mi nic innego, jako idiota, pozdrowić idiotę. Teraz jest już nas dwóch. Dalsza wymiana zdań pomiędzy dwojgiem idiotów jest już skrajnym idiotyzmem. Zdrowia życzę.

ocenił(a) film na 8
Szpila_1308

I wzajemnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones