PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729800}
1 088
chce zobaczyć
Minecraft
powrót do forum filmu Minecraft

Jak myślicie?

użytkownik usunięty

Ciekawi mnie jak by wyglądała ta ekranizacja. Może być to coś, jak grupka nastolatków trafiająca na niezwykle realistyczną wersję Minecrafta która ma wpływ na ich otoczenie. Może to być też o kimś z zaburzeniami psychicznymi który nie odróżnia gry od rzeczywistości i traktuje to i to tak samo. Albo jakaś machinima? Albo science-fiction luźno oparty na Minecrafcie? Albo coś na zasadzie machinimy, ale z o wiele piękniejszą i mniej kanciastą grafiką? Jak uważacie? Tak czy siak chętnie bym obejrzał to w kinie.

Jedno jest pewne, mój komputer bez problemu wygenerowałby ten film w ciągu godziny.

użytkownik usunięty
redokoks

Nie przeczę.

Steve vs. Herobrine

użytkownik usunięty
mzelek_filmaniak

Ja też tak uważam.

A moim zdaniem film o tym, że Notch daje Steve'owi i Alex by pokonali Herobrine'a albo Entity 303 albo coś w tym stylu. Może też mają zdobyć jakiś specjalny kryształ. W każdej tworu filmu jest szczyptą komedii. :D

Komandor_Rex

Sory za auto-klawiaturę

mzelek_filmaniak

Herobrine to postać wymyślona przez graczy, a Steve według twórców "nie jest kanoniczną postacią", ponieważ akcja Minecraft dzieje się w średniowiecznej krainie, a Steve nosi współczesne ubrania.
Raczej żaden z nich się nie pojawi w filmie(no chyba że jako małe nawiązanie/easter egg)

film będzie w rozdzielczości 320×240

użytkownik usunięty
molderinho

Czy to, że film jest oparty o jakąś grę, znaczy, że będzie w niej kręcony?

To będzie po prostu historia o notchu który prosi steve'a o to by złapał herobrine'a i steve ma przygody film będzie trwał około dwuch godzin... xd fajnie sie zapowiada

Jeśli miało by być o nastolatkach co trafiają do Minecraft, to niech zrobią że to grupa chorych fanów Minecrafta co się zjarali gandzią i myślą że są w ukochanej grze:P

https://www.kickstarter.com/projects/samgreen/epic-minequest-6-ender-valley-by-s am-green-media

użytkownik usunięty

Jak chodzi o grafikę to. Z filmów które były oparte na grach które widziałem (Angry Birds) to animacja była słaba. Szczerze mówiąc wolałbym żeby w tamtym filmie była taka jaka w grze. I tu też chce grafikę minecraftową. A nie jakaś Inną

Jaka zła grafika była bardzo dobra

Według mnie to będzie film fantasy w stylu "dungeons and dragons złodziejski honor" ale z
(realistycznie wyglądającymi) potworami z Minecraft

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones