PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10020149}
6,1 2 285
ocen
6,1 10 1 2285
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
powrót do forum filmu Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film

Ogólnie jest dobrze. Serial oglądam na bieżąco i nie miałem jakiś wybitnych oczekiwań co do filmu. Jedyną rzeczą jaka mnie boli w tym filmie to to, że w dubbingu głos Marinette podkładają dwie różne osoby, a dokładniej ujmując piosenki śpiewane przez Marinette, śpiewa ktoś inny niż osoba podkładająca pod nią głos. Strasznie mnie to raziło przy każdej z piosenek z tą dziewczyną. Szczerze wolałbym już żeby to było zaśpiewane tym samym głosem który był podkładany pod Marinette, nawet jeśli wiązało by się to na przykład z gorszą jakością wykonania tych piosenek. Nawet jeśli by się tam miało wkradać fałszowanie. Powiedziałbym nawet, że w sumie mogłoby mieć coś takiego swój urok - zauważając jak Marinette jest roztrzepana i gapowata.
A tak słyszę wyraźnie, że te piosenki śpiewa ktoś zupełnie inny. Gdybym zamknął oczy nie powiedziałbym żeby to śpiewała Marinette, czy Biedronka. Głos z piosenek nijak nie pasuje do młodej dziewczyny, już prędzej do dorosłej kobiety. Gdybym zamknął oczy mógłbym powiedzieć że te piosenki śpiewa nie Biedronka, a Elza z Krainy Lodu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones