PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10020149}
6,1 2 282
oceny
6,1 10 1 2282
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
powrót do forum filmu Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film

Ja rozumiem że to jest bajka i pewne rzeczy to zawieszenie niewiary ale w zasadzie w jaki sposób nie są w stanie się domyśleć kim naprawdę są pod maskami skoro widzą siebie nawzajem w życiu codziennym? Ja rozumiem jakby ich maski zakrywały całą twarz albo że nigdy wcześniej się nie znali przed byciem superbohaterami. Ale nie mogłem zrozumieć jaki sens miał wątek że jeden nie chce drugiej bo kocha się w osobie która swoją budową, wyglądem i sposobem bycia jest taka sama jak osoba z którą rozmawia.

ocenił(a) film na 5
Jean_Martun

W serialu te stroje mają magiczną moc, dzięki której nikt nie jest w stanie ich rozpoznać. Tu niestety nie bylo to wyjaśnione, przez co wyszło bez sensu.

Julia_Granecka

A na jakiej to zasadzie działa?

Jean_Martun

Poza tym, że stroje mają magię, która chroni ich prawdziwe tożsamości, to w serialu zauważysz, gdy używają innych Miraculów i zmieniają się w innych superbohaterów, że na czas przemiany oni nie są do końca sobą. Są "natchnieni" przez tożsamość danego superbohatera, więc to nie jest tylko strój, ale też część osobowości.

ajaskolski

Nie rozumiem co to wnosi do tematu niemożliwości poznania swoich tożsamości.

Jean_Martun

Magia. Po prostu. Nie możesz rozpoznać kogoś, przez kwantowe Maskowanie. Robot w New York Special rozpoznał Marinette i Adriena, bo nie był człowiekiem. Tyle

Hypno_Gold

Ale to maskowanie działa w jakiś specyficzny sposób, czy to po prostu jakiś rodzaj magii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones