PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868738}

Misha i wilki

Misha and the Wolves
6,2 532
oceny
6,2 10 1 532
Misha i wilki
powrót do forum filmu Misha i wilki

Dziewczynka, która od najbiższych słyszała, że jest "dzieckiem zdrajcy" stworzyła sobie fantazję uzdrawiającą jej ból i wstyd, co zresztą sama otwarcie oświadczyła kiedy kłamstwo wyszło na jaw. Tak czasem bywa.

El_Pat

No, i czerpała z tej swojej fantazji pokaźne pieniążki i zgrywała gwiazdę, a jej kłamstwo to potwarz dla milionów prawdziwych ofiar holocaustu. To według ciebie ją usprawiedliwia?

dada2201

Nie wiem. Napisałem tylko dlaczego moim zdaniem do tego doszło.

ocenił(a) film na 8
El_Pat

Zawsze będą skrajne oceny takiej osoby. Można oczywiście łatwo uznać ją za podłą oszustkę, która bezdusznie zarabiała na ofiarach Holocaustu. Jednak nawet jej ciotka mówiła, że już od dziecka konfabulowała. To bardzo wiarygodne, że był to jej sposób na ochronę przed ludźmi. Zmyślała historie, żeby chronić się w tej "mydlanej bańce" i doskonaliła się w tym względzie. Ja nie potępiam. Myślę, że jej historię były fikcją, ale ona sama byłą sobą. Może był to rodzaj jednego z wielu zaburzeń jakie dotykają ludzi.

mordachamordasinski

Pytanie tylko o co tak naprawdę pokłóciły się panie i dlaczego nie robiły tego biznesu razem. A nawiasem mówiąc, 11 mln $ odszkodowania to rzeczywiście tylko Ameryka. Przerażający jest ten ich system "sprawiedliwości"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones