PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813952}

Misja Yeti

Nelly et Simon - Mission Yéti
6,2 649
ocen
6,2 10 1 649
Misja Yeti
powrót do forum filmu Misja Yeti

Bardzo jestem ciekawa jak wypadnie. Wdziałam już na instagramie wcześniej, że się coś szykuje. Mam nadzieję, a raczej jestem pewna, że poradzi sobie znakomicie.
No ale wiadomo, że do kina idzie się na historię, a ta nas zainteresowała, więc pojdziemy na bank :)

arabipak1

Też zwróciłem uwagę na tę informację :) Uwielbiam Bieleckiego, fajnie, że będzie okazja sprawdzić jak wypada w takiej roli :D

Adamus_15

Wybiorę się z rodzinką na pewno, nareszcie jakaś fajna produkcja dla dzieci, a nie pseudo pokemony :P

ocenił(a) film na 10
IzaBellaS

haha, pokemony to nie sa na pewno:) Smieszna bajka i do tego z przeslaniem. Warto isc z dzieciakami, zasmiewalam sie do lez:)

arabipak1

Ciekawy smaczek

arabipak1

Bardzo dobrze sobie poradził! Nie odstawał nic a nic od profesjonalnych aktorów :)

arabipak1

Warto wspomnieć, że nie tylko pan Adam wykonał kawał dobrej roboty. Generalnie wszyscy aktorzy spisali się na medal - ogólnie nie przepadam za dubbingiem, ale tutaj był poziom porównywalny nawet do Shreka.

arabipak1

Ogromnie szanuję Adama. Super, że angażuje się i w takie projekty. W dubbingu faktycznie wypadł jak profesjonalista.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones