PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813952}

Misja Yeti

Nelly et Simon - Mission Yéti
6,2 649
ocen
6,2 10 1 649
Misja Yeti
powrót do forum filmu Misja Yeti

Po zwiastunie odnoszę wrażenie, że będzie to bajka nie tylko dla dzieci. Z jednej strony przygoda, z drugiej strony tajemnica. Jestem jedną ze starszych fanek animacji i przyznam szczerze, że ta zwróciła moją uwagę w sposób szczególny.

Marylyn

Odmienny typ animacji niż standardowy :) Tutaj bardzo dobrze zagrał. Dużo mądrej filozofii życiowej i wątek proekologiczny bardzo dobrze tutaj zagrały.

ocenił(a) film na 10
iza_bella_banach_84

Troche w takim buddyjskim klimacie:) Dla mnie na plus.

Marylyn

No, ja też mam wrażenie, że wyniosłam coś cennego z seansu. Ważne, żeby od czasu do czasu oglądać rzeczy zmuszające też do myślenia, a nie tylko nakierowane na czystą rozrywkę albo będące fetyszem samej formy. Być może pójdę jeszcze raz obejrzeć z dziećmi siostry na mikołajki :) Ciekawa jestem ich wrażeń.

ocenił(a) film na 9
Marylyn

I jak się podobała? My odnieśliśmy to samo wrażenie.Bardzo ciekawy przekaz. Mój mąż powiedział, że nawet jakby buddyjski klimat. Oderwać się od ego, nie reagować źle na sytuacje, bo tak naprawdę może się okazać, że przyniosą nam więcej dobrego w przyszłości.

Marylyn

Na początku się obawiałem, ale jednak okazała się przyjemna dla oka. Fajny kontrast między tłem, które wyglądało jak ręcznie malowane, a komputerowymi postaciami.

juliusz_cezar_3

Mnie zwiastun trochę odstraszył, ale na wielkim ekranie sprawdziło się to super.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones