PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813952}

Misja Yeti

Nelly et Simon - Mission Yéti
6,2 649
ocen
6,2 10 1 649
Misja Yeti
powrót do forum filmu Misja Yeti

Filmy dla dorosłych nie sa tak ciekawe i madre jak ta animacja. Wesoły klimat, Bohaterowie, którzy bawią iuczą - przechodzą przemianę, dojrzewają. Film okazuje jak niejednoznaczen jest to, co nas spotyka, złamana noga moze uratować życie. Zgubiona droga może doprowadzić do celu.
Extra bajka o czymś więcje niż szukanie YETI.

Bozena569

Bardzo w moim duchu! nie lubię ludzi, którzy nazywają się pechowcami, bo często jest tak, ze to SAMO przydaża się kilku osobom i tlyko persptkywa jak one to oceniają decyduje o tym, jak to wpłynia na ich emocje (pechwocy rozpaszirytacja, optymiści - co cie nie zabije, to wzmocni!)

Bozena569

Czyli można brać dzieciaki i samemu coś wynieść z seansu? Jak dla mnie bomba :) Usłyszałam reklamę w radiu i dzieciaki mi się rozochociły, bo niedawno widziały "Małą stopę" i zaraziły się tymi klimatami :)

ocenił(a) film na 9
bear_bet

Moim zdaniem ta bajka jest jeszcze lepsza od Małej Stopy :) na pewno jest w niej więcej ukrytego sensu :)

Bozena569

ogromnie mi się podobało :) ja z kolei nie przepadam za 'zimowymi' filmami, ale ten obejrzałam z przyjemnością.

Bozena569

Mnie to przeslanie bajki tez bardzo ujęło, podoba mi sie takie pozytywne podejscie i do tego zostalo umiejetnie przekazane dzieciom. Lubie bajki na których i ja sie nie nudze:)

Bozena569

Prosty środek przekazu, niby zabawna animacja, a jednak wartościowe przesłanie - właśnie takie rzeczy doceniam najbardziej, szczególnie jak mają oglądać to moje dzieci. Cieszę się, że to nie tylko czysta rozrywka, ale nauka przez zabawę.

edfoxlisowski

Jedna zfajniejszych animacjo ostanich lat, naprawdę super ten prekaz z wioski tubylców o pechu i szęczściu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones