PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752976}
6,9 59 629
ocen
6,9 10 1 59629
6,8 33
oceny krytyków
Mission: Impossible Fallout
powrót do forum filmu Mission: Impossible - Fallout

Trzy poprzednie części zaoferowały mi dobrą zabawę. Widząc odznakę Metacritic "Must See" uznałem, że najnowsza część MI musi ocierac się o arcydzieło, w końcu tak wysoka ocena na tym portalu to nie codzienność. Jak ogromne jest moje rozczarowanie! Jak te obietnice pozostały bez pokrycia. Doceniam poświęcenie i zaangażowanie Cruisea, jest mistrzowski w scenach kaskaderskich. I tu się kończą superlatywy. Fabuła jest dość analogowa jak na dzisiejsze czasy. Ugrupowanie terroystyczne i zagrożenie dla świata bombami atomowymi. Ile razy to było przerabiane? Widać zbyt mało, to będzie główny wątek. Ktoś te bomby ma i ekipa pod wodzą Hunta musi je przechwycic. Film przypadnie do gustu miłośnikom filmów sensacyjnych z lat dziewięćdziesiątych. Zawiera znane doskonale rozwiazania fabularne, grubo ociosanych bohaterów i antybohaterow. Do tego dodajmy zgrane dialogi i ... mamy nową część Mission Impossible. Enjoy

ocenił(a) film na 6
JohnTheBrave

Skad sie tacy ludzie biora...

Przychodzisz na seryjnego akcyjniaka.

Ale "brak tresci, ideii, dialogow na wysokim poziomie".


Absurd i nonsens w postaci ide swiadomie do mcdonalda, ale przeciez to tylko burger, zjem go w wielu miejscach, bardzo podstawowy zestaw burger i frytyki, tylko smaczne, powinny byc arcydzielem.

To znajdz thriller, dramat lub film biograficzny!

A nie idz do mcdonalda. Jest seryjny. Jest duzo filmow akcji. Od tego jest tez gatunek, ze nie wprowadza godzinnego zyciorysu i dylematow glownego bohatera. Jest często filmem zeby sie odmóżdzyć.

Chcesz finezyjnego dania, idz do 5 gwiazdkowej knajpy, naleja ci drinka w powietrzu i udekorują talerz.

Ale wtedy odklejeniec bedzie narzekal, ze po co te sztuczki, ale drogo, chcialem tylko cos zjesc a tu takie ceny.

Niecierpie zyciowych ignoranctów. Wymagaja od czegos co w swojej PODSTAWIE i ZAMIAREM ma byc takie jakie jest.



Ale wtedy

damianvegas

Skończyłeś czy to dopiero początek kuchennych rewolucji?

ocenił(a) film na 6
JohnTheBrave

Dostales wiele zdań, argumentów, krytyki i jej uzasadnienia.
Odpowiedź: Randomowe zdanie na poziomie gimnazjum.

Podbijasz tylko swój wizerunek tumana

damianvegas

Przychodzisz do mojego tematu z agresywną postawą gdzie stosujesz określenia typu "odklejeniec" ,  "życiowy ignorant" to Cię wyśmiewam i tyle. Przestań płakać.  Jak Cię w domu nie nauczono dyskusji, to daruj sobie ten katedralny ton

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones