PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95742}

M:i:III

Mission: Impossible III
6,8 75 326
ocen
6,8 10 1 75326
7,1 21
ocen krytyków
Mission: Impossible III
powrót do forum filmu Mission: Impossible III

Zwłaszcza dla Hunta. Trzeci film serii, trzeci reżyser, trzeci styl kręcenia, według mnie najbardziej charakterystyczny. Produkcje, w których w jakikolwiek sposób maczał palce Abrams można poznać na pierwszy rzut oka, zwłaszcza po scenach nocnych; nikt w ten sam sposób nie operuje światłem. Cruise już aż takim badassem jak w części drugiej nie jest, ale Ethan Hunt nadal może śmiało konkurować z Rambo, Martinem czy Bourne'm o miano największego twardziela kina. W pewnych miejscach rzecz jasna żegnamy się z logiką, choćby podczas masażu serca, no ale to jest kino akcji, sensu nie ma co specjalnie szukać. No a jako kino akcji - bardzo dobre.

ocenił(a) film na 9
Kruczysko

To prawda, że wiele rzeczy to taki "kit" dla efektu, ale co było nie tak z masażem serca? Według mnie wszystko było jak należy, chyba, że mówisz o uderzeniach w klatkę piersiową. Jest to tzw. "uderzenie przedsercowe", działa na zasadzie mechanicznej defibrylacji i jest jak najbardziej logicznym i realnym zabiegiem.

ocenił(a) film na 7
SilverWave

Nie nie, chodziło mi o elektrykę, tylko zabij mnie, ale już nie pamiętam o co dokładnie. Film oglądałem już jakiś, dość spory czas temu i niestety teraz nie potrafię sobie przypomnieć, co było nie tak, pamiętam tylko, że coś na pewno niespecjalnie leżało.

ocenił(a) film na 9
Kruczysko

Ah. No to na tym się nie znam, i może lepiej bo przyjemnie się ogląda takie filmy, kiedy wszystko wydaje się być prawdopodobne :) Mam tylko nadzieje, że w Mission Impossible 5 z czymś nie przesadzą... Szkoda byłoby całej serii a obawiam się że 5 część to może być już za dużo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones