PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95742}

M:i:III

Mission: Impossible III
6,8 75 317
ocen
6,8 10 1 75317
7,1 21
ocen krytyków
Mission: Impossible III
powrót do forum filmu Mission: Impossible III

Szkoda, że

ocenił(a) film na 9

trzeciaj części też nie robi John Woo. Dwójka strasznie mi się podobała.
Woo potrafi robić świetne kino akcji. Boję się troche, że obecny reżyser nie podoła zadaniu i zrobi zwykłego gniota. Ale miejmy nadzieję, że tak nie będzie!!

mobi_m

Jezusicku! Co Ty piszesz?! Woo z genialnego filmu szpiegowskiego, zrobił zwykłą sensację. Co z tego, że "M:I-2" był widowiskowy, skoro nie miał tego niepowtarzalnego klimatu jedynki. Całe szczęście, że John Woo nie brał się za ten film - może wyjdzie tak, jak powinno.
PS: Przy czym Woo umie zrobić dobry film. Przykładem niech będzie świetny "Face/Off". Nie przeszkadzają nawet permanentnie widoczni kaskaderzy.

ocenił(a) film na 9
Nightmarine

No, nie przesadzaj, że M:I-2 była zwykłą sensacją, ze szpiegowskiego filmu też coś miała :p.
Poza tym myślę, że to dobrze, że Woo zrobił film inny od pierwszej części. Zgadzam się z Tobą, że była ona genialna, ale gdyby druga częśc była taka sama, to film mógłby być już nudny. Dlatego Woo zrobił drugą część z nastawieniem bardziej na film akcji niż na film szpiegowski. Poza tym to nie jest jakaś bezsensowna napażanka. Zauważ, że u niego akcja ma swój rytm (harmonię) i potrafi poruszyć. Mało reżyserów to potrafi.

ocenił(a) film na 7
mobi_m

:/ przeciez MI 2 to była porażka ...zajebista muza, efekty i koniec No z efektami czasem przesadzali :/ Ale jakoś ten film się kupy ne trzymał. Pierwsza część o niebo lepsza :] i czuje że trzecia będzie równie dobra, bo dzięki Bogu nie ma Johna Woo :) Lubię jego filmy, ale w tym sie nie sprawdził

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones