PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95982}
6,4 710
ocen
6,4 10 1 710
Mistrz tańca
powrót do forum filmu Mistrz tańca

Musisz z nim zatańczyć.. Przyznam, że nawet ciekawa sprawa: Łapicki w roli mistrza tańca, ale zważywszy iż film trochę jednak krótki i dość prosty daję ocenę 5 w skali filmwebu.
I końcowa scena też bardzo dobra;)

ocenił(a) film na 7
Sredniak

Mi sie podobał. Chociaż tak jak było w zapowiedzi - odczułem lekką dezorientację co do "geografii"

użytkownik usunięty
dZasny

To, że krótki jest oznacza też, ze nie może być rozbudowany przez co główny wątek jest jasny, spójny. Ocena 5/10 to nie ocena dla dobrego filmu...

ocenił(a) film na 5

Nikt przecież nie powiedział, że to jest dobry film. A nawet jeśli to ocena 5/10 jest oceną pozytywną.

użytkownik usunięty
Sredniak

Twoja opinia sugerowała, że film jest na plus,. A ocena 5,0/10 nie jest oceną pozytywną tylko neutralną.
"zważywszy iż film trochę jednak krótki i dość prosty daję ocenę 5 w skali filmwebu."
I z tego powodu dajesz 5?! Film tra 30 minut bo to serial! Zresztą to i tak dużo zważywszy, ze ogólnie seriale trwają 20 minut, prostota też nie jest wadą, po co upychać dodatkowe wątki skoro nie ma dla nich miejsca? "Opowieści niesamowite" mają to do siebie, ze są długie jak na serial i w swojej prostocie tkwi ich siła.

ocenił(a) film na 5

"Mistrz tańca" to nie jest serial tylko FILM krótkometrażowy robiony dla telewizji.

ocenił(a) film na 6
Sredniak

Fajna rola Łapickiego na tle "zamotanego" Pawlika, ale z tych wszystkich niesamowitych śmierci tylko ta studenta była dla mnie nieco poruszająca, z całej reszty również próby ucieczki Józefa i końcowe przedstawienie się Mistrza tańca były całkiem dobre

ocenił(a) film na 7
Ketrid2_

Przydałby się taki 90 minutowy remake

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones