PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11861}

Możesz na mnie liczyć

You Can Count on Me
7,0 1 423
oceny
7,0 10 1 1423
7,8 5
ocen krytyków
Możesz na mnie liczyć
powrót do forum filmu Możesz na mnie liczyć

Można narzekać na kino rodem z USA, ale nawet i tam raz na jakiś czas trafia się film, który powinien trafić równie mocno do każdego człowieka na tej planecie.
"Możesz na mnie liczyć" to taki mały, prosty film, opowiadający o takich małych, prostych sprawach, które są wbrew pozorom w naszym życiu najważniejsze. Szczere, mądre i bardzo prawdziwe. Nie ma tutaj żadnych fajerwerków, ani żadnych chwytów w stylu Hollywood. To naprawdę piękny kawałek kina z niesamowitymi kreacjami Linney i Ruffalo.
Dla takich filmów warto było wynaleźć kinematograf.

ocenił(a) film na 7
Albertino

100% zgody własnie obejrzałem i naprawde nie spodziewałem się aż tak wspaniałego filmu. Pomimo że doskonale znam zarówno Ruffalo jak i Linney to w tym filmie widziałem ich tylko i wyłącznie jako rodzeństwo.


2 komentarze dla tego filmu są jednak jakąs kpiną, a dystrybucja filmów w naszym kraju to ŻENADA.

ocenił(a) film na 7
Albertino

A mnie nie zachwycił... Niby wszystko OK - ciekawa, potrafiąca poruszyc fabuła, b. dobre aktorstwo, ale jednak mnie to zwyczajnie nie wciągnęło. O klasę lepsze jest IMO chociażby "Rachel wychodzi za mąż".

ocenił(a) film na 8
Sqrchybyk

Świetny film pozbawiony głupiej ckliwości. Bohaterowie z krwi i kości, nieprzekoloryzowani. To mi się podoba 8/10.

Wojt4s

"Mały, wielki film"

Dokładnie. Świetna gra aktorska, głównie Laury Linney i Marka Ruffalo, ale moim zdaniem mogli wyjaśnić przynajmniej część wątków, bo film jakby się urwał na końcu. Nie wiadomo, co było z szefem Sally, ojcem Rudy'ego, czy przede wszystkim z Terrym. Pewnie tak to miało być, ale jestem bardzo ciekawy, co się mogło stać z bohaterami.
Bardzo przyjemnie się oglądało, film naprawdę miał wielki klimat. Jak będzie powtórka w tv, to spróbuję obejrzeć, bo nie widziałem początku.

ocenił(a) film na 8
NickError

dokładnie,mały wielki film ;] takie chyba lubię najbardziej. film o życiu to jest. wiem,że brzmi to trochę pospolicie, rodem z 'M jak miłość', ale takie mam odczucia. żadnego zbędnego patosu, ckliwości. film momentami bardzo smutny,momentami wesoły. no i Laura Linney... doskonała. a Rory Culkin w roli Rudy'ego - uroczy ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones