PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120}

Mocne uderzenie

The Big Hit
6,0 2 746
ocen
6,0 10 1 2746
Mocne uderzenie
powrót do forum filmu Mocne uderzenie

Dawno takiego pascia nie widzialem!! Przeciez to jakis debil chyba zrobil!! Pomijajac beznadziejna fabule, niektore sceny sa po prostu niesmaczne... Trzymajcie sie od dego filmu jak najdalej!!

Plainview

w stu procentach sie z Toba zgadzam!!! dawno nie widzialem takiego gówna...

Plainview

wara od"marwicy mózgu" zajebisty film , "big hit" to naprawde shit scena z kurczakiem byla okropna...jeden z najglupszych filmow jakie widzialam jak to bylo zabawne to ja sie nie znam na humorze, zaraz ktos zajedzie gadka typu "bo ten film trzeba zrozumiec" pfffffffffffiiiiiiii

Plainview

nigdy nie zrozumiem ludzi, ktorzy ogladaja zupelnie inne filmy a oceniaja filmy akcji; idzcie sobie dalej ogladac jakies czarne labedzie i hanny montany, bo filmy akcji niestety nie dla was

ocenił(a) film na 6
Plainview

A co to znaczy "pascia"?

DESTRUCTICUS

Pascia to taki klub z włoskiej Serie C1, kilku znanych piłkarzy jest jego wychowankami, np. Antonio "Piz" Dalino czy Fabio Qtalio.

ocenił(a) film na 6
Dark_Wotisuwin

Możesz uwierzyć lub nie, ale jeszcze gdy w lutym pisałem to pytanie, pomyślałem śmiejąc się w duchu, że "pewnie Kolega Dark_Wotisuwin wpadnie tu niedługo z jakimś włoskim tłumaczeniem" ];o)
Cieszę się, że pomyliłem się jedynie z tym "niedługo" ];o)

DESTRUCTICUS

Wierzę :-) Toć tematyka piłkarska jest bardzo bliska mojemu sercu, tyczy się to również futbolu we włoskim wydaniu. Niestety "Piz" Dalino i Qtalio nie znaleźli się w kadrze Włoch na Euro, ale to ponoć tylko dlatego, że mają na pieńku z Prandellim.

ocenił(a) film na 1
Plainview

co za szajs

Plainview

mamy rok 2013 i okazuje się, że teraz to dopiero chłam robią

Plainview

ale przyznasz że ukazany naturalnie faszyzm żydów :) duża 10 za te sceny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones