PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730839}

Modelka

The Model
5,5 15 850
ocen
5,5 10 1 15850
4,8 6
ocen krytyków
Modelka
powrót do forum filmu Modelka

Film POLSKO- duński?

ocenił(a) film na 7

jestem zaskoczona. Nakręcony w Wawie. Może być ciekawie, spoty zapowiadają się interesująco. Zupełnie jak nie polska produkcja...

Fenus

Ja również jestem zaskoczona :) zwiastun wygląda mega profesjonalnie

ocenił(a) film na 3
Nickimic

Ale film słaby.Tych warszawskich widoków jest tyci.Dopóki film jest o modzie i życiu modelek da się oglądać ale jak schodzi na osobiste problemy bohaterki to już żenada.

ocenił(a) film na 4
lutek

Od razu dodam, że dzieje się to mniej więcej w 15-20 minucie filmu. Nie warto.

ocenił(a) film na 6
invasion

na pewno scena w klubie to dawny klub FOKSAL XVIII (przy Nowym Świecie) , który już jest zamknięty od roku

Fenus

Gdzie tam jest Warszawa pokazana? O.o

Fenus

Film dostał nagrodę na festiwalu off camera i - o ile wiem - reżyser dostaje nagrodę, ale warunkowo kręci chociaż częściowo u nas w kraju,. Swoją drogą film ponoć przeciętny, więc na razie odłożyłem go na bok.

ocenił(a) film na 5
tocomnieinteresuje

Dokładnie, dlatego w tym filmie Warszawa udaje bodaj Paryż. Kryterium formalne spełnione, więc reżyser zainkasował bodaj milion złotych dofinansowania od sponsora festiwalu.

creep_

Aha, to już wiadomo dlaczego w ogóle nie było tam Warszawy (ani Polski). Jakie było moje zdziwienie na napisach końcowych, gdzie można było przeczytać, że był jakiś "Warsaw unit" ;-) Pewnie to zapyziałe mieszkanko było polskie.

ocenił(a) film na 5
_j_w_

No trochę jednak było, pałac w Jabłonnie miał wręcz wiele ujęć, warszawskie rejestracje też było widać, poza tym chyba Łazienki i schody PKiN. Tyle wypatrzyłam ;]. Oczywiście zapyziałe mieszkanko z kaloryferami faktycznie jakby polskie ;].

ocenił(a) film na 3
creep_

Basen to pływalnia na siłowni Energy Fitness przy ul. Sułkowickiej na Mokotowie.

Fenus

A wiecie, że grający Sebastiena Dominic Allburn jest pół-Polakiem i biegle mówi po polsku? :)

ocenił(a) film na 7
Marcos_filmaniak

Niesamowicie intrygująca uroda....!

ocenił(a) film na 6
Marcos_filmaniak

Taaa... Po tej scenie na basenie, będę miała mokre sny z nim. Czyli jak go spotkam to się z nim dogadam ;)))?

frigid

Zapewne dogadasz się bez słów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones