PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803524}

Modlitwa

La prière
5,6 290
ocen
5,6 10 1 290
5,3 3
oceny krytyków
Modlitwa
powrót do forum filmu Modlitwa

Warto!!!

ocenił(a) film na 8

Piękny film. Świetnie zagrany. Polecam, bo daje prawdziwy obraz życia współczesnych ludzi i wspólnoty Kościoła, który tworzą na miarę swoich możliwości. Piękne zdjęcia! ...Żeby tylko jakiś dystrybutor miał odwagę to puścić w Polskę. Bon courage! Na razie trzeba naiwnie czekać, bo oczywiście, że się rzucili na "Dzięki Bogu" (z całym szacunkiem i powagą problemu - podzielam w pełni) . Ale znamienne jest to, że ten się raczej tak dobrej promocji nigdy nie doczeka. Skąd ja to znam.

Barth2014

>>> Żeby tylko jakiś dystrybutor miał odwagę to puścić w Polskę. Bon courage! Na razie trzeba naiwnie czekać, ...

He,he,
napisałeś to 18-cie godzin temu, a właśnie teraz zaczyna się na Ale kino +.

kohamusa

Guzik prawda bo na torrentach był już kilka dni wcześniej.
He , he ,he.

Zemsta_Mohera66

Czy możesz uzasadnić swoje określenie " guzik prawda" w kontekście mojej wypowiedzi ?
Czyż nie napisał tego 18 - cie godzin przede mną ?
Czyżby ten film nie zaczynał się w czasie, gdy pisałem swoją wypowiedź ?
Co jest "guzik prawdą" w moim, jednym zdaniu ?

kohamusa

A w jakim kontekście było to ''he,he'' z twojej strony ???

Barth2014

A przypadkiem nie urazi ten film moich uczuć religijnych ?

soulfly777kris

Trochę urazi, ale będzie to przypadkowy uraz, więc jakaś dobra maść na urazy i do wesela się zagoi.

kohamusa

Moje uczucia religijne to wszystko co mam i jak je urażę to sobie tego potem nie wybaczę.

soulfly777kris

To inni przecież urażą Twoje uczucia, więc Ty nie będziesz miał czego sobie wybaczać.
Będziesz kryty.

kohamusa

Jak żyć potem bez uczuć religijnych, no jak żyć.
Zranione uczucia katolickie to tak jak by muzułmanin zeżarł świniaka.

kohamusa

Tylko inni mogą urazić moje uczucia religijne bo przecież sam sobie uczuć nie urażę bo przez lata indoktrynacji katolickiej nauczyłem się jak się tego wystrzegać.

soulfly777kris

To masz spory problem kolego z Twoimi uczuciami.

ocenił(a) film na 6
Ricky79

Raczej z głową. Ponadto wydaje mu się, że jest ironiczny.

Barth2014

Można krótki opis bez zdradzania szczegółów fabularnych?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones