PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37741}
6,9 1 663
oceny
6,9 10 1 1663
Mogambo
powrót do forum filmu Mogambo

Cooooo?!

ocenił(a) film na 6

Złoty glob dla Grace Kelly za Lindę, no chyba wolne żarty się ich trzymały w tym '54, że jej to
przyznali. To Ava w takim razie to chyba Oscara powinna dostać! Kelly w tym filmie była
beznadziejna.

ocenił(a) film na 8
basiafergie

tu masz racje, Ava zdaje się nigdy nie była doceniana za swoje role, a Kelly w każdym filmie miała ten sam wyraz twarzy, była nijaka i wiecznie przygnębiona(za te słowa fani Grace mnie pewnie zmiażdżą;P)

ocenił(a) film na 8
basiafergie

Niestety, stanęło tylko na nominacji do Oscara dla Avy Gardner.

ocenił(a) film na 10
basiafergie

Grace była wtedy na topie i jeśli się nie mylę to była najlepiej zarabiającą aktorką tamtych lat.

basiafergie

Również jestem zaskoczona, że w takiej sytuacji Gardner nic nie dostała. Choć uwielbiam Kelly, to jednak nie jej rola zapada w pamięć...

ocenił(a) film na 8
Rever

Mam wrażenie, ze w wielu filmach Ava Gardner była oceniana tylko za jej wspaniałą urodę, a nie za grę. A przecież grała świetne role! Czy to jej wina, że była rzeczywiście nadzwyczaj piękna?

basiafergie

Obie panie bardzo fajnie zagrały swoje role, a która lepiej to już rzecz gustu:)

basiafergie

to ty jestes BEZNADZIEJNA skoro dalas tylko 6/10!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones