PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738094}

Moja matka i inni wariaci z rodziny

Anyám és más futóbolondok a családból
6,3 459
ocen
6,3 10 1 459
Moja matka i inni wariaci z rodziny
powrót do forum filmu Moja matka i inni wariaci z rodziny
MusztardaSaperska

W Polsce wyjdzie na VOD 24 lutego ;)

ocenił(a) film na 10
MusztardaSaperska

Widziałem i gorąco polecam, bo to arcydzieło i przy okazji genialna ostatnia rola Danuty Szaflarskiej.

ocenił(a) film na 7
Julian_Mach

Gruba przesada.

ocenił(a) film na 10
Krzypur

+Krzypur
Co konkretnie masz na myśli? Czy to, że wedle mej oceny film jest arcydziełem, czy chodzi Ci o rolę Danuty Szaflarskiej? I jaka jest Twoja ogólna ocena tego filmu?

ocenił(a) film na 7
Julian_Mach

Po mojej ocenie możesz przecież wnosić, że wysoko oceniam ten film. Oczywiście, chodziło mi o to, że do arcydzieła - moim zdaniem - nieco mu brakuje. Być może czas wyjaśni różnicę w naszych ocenach.

ocenił(a) film na 10
Krzypur

+Krzypur
Faktycznie, może masz rację i moja ocena nie jest w pełni adekwatna do jakości filmu. Na swoje usprawiedliwienie powiem jedynie, że od wielu, wielu lat jestem pod głębokim urokiem Węgier i szerzej mówiąc - monarchii austro-węgierskiej - stąd też moja przypuszczalnie zawyżona ocena filmu. Trudno, miłość bywa ślepa.

ocenił(a) film na 7
Julian_Mach

Cieszy mnie Twoja wypowiedź, bo i jest napisana polszczyzną, i dotyczy tematu, i też lubię monarchię... Oceny jak to oceny. Jedne filmy poruszają w nas coś, co nawet trudno nazwać, inne - choć mogą być sprawnie zrealizowane, spływają po nas, mówiąc kolokwialnie. Pozdrowienia.

ocenił(a) film na 10
Krzypur

+Krzypur
Zaskoczyłeś mnie nieco nie tylko oceną mojej polszczyzny, lecz także pierwszym zdaniem swojego posta. Przeczytałem je i pomyślałem, że jednak są jeszcze w Polsce ludzie, którzy potrafią w jednym zdaniu nie tylko umieścić trzy spójniki "i", ale i wiedzą, czy i gdzie postawić przecinki!
Dziękuję i pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Julian_Mach

No tośmy sobie posłodzili.

ocenił(a) film na 10
Krzypur

A co, należało się nam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones