PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10019406}

Moje słońce

Yi Lu Tong Xing
5,8 145
ocen
5,8 10 1 145

Moje słońce
powrót do forum filmu Moje słońce

Skąd taka niska ocena???
Jeśli ktoś nie oglądał to polecam zobaczyć, do 4 grudnia dostepny online. Płakałam jak bóbr. Główna aktorka, grająca osobę niewidoma tak doskonale zagrała, ze przez cały film byłam pewna, ze rzeczywiście jest niewidoma. Co ciekawe, z wywiadu z reżyserka można się dowiedzieć , ze film opowiada o jej własnym życiu. Świetna robota. Przepiękny film. O tym co w życiu ważne :)

ocenił(a) film na 7
Jeisa

Scenariusz wydaje się bardzo uproszczony, ale wciąż piękna historia, charakterna rodzinka i nieźle zagrana! Poza oczywistym, wyróżnia się przemiana bohaterki oraz jej relacja z nauczycielką. Dotarliście do krótkometrażówki, w której zagrali prawdziwi rodzice? Na imdb jest tytuł Undernourished? (2015), ale chyba trzeba poza angielskim Internetem szukać. Będę wdzięczny za cynk, nawet bez angielskich napisów; chętnie sobie porównam.

ocenił(a) film na 4
Jeisa

Wydaje mi się, że ocena jest taka a nie inna przez to, że mimo dobrej historii i aktorstwa, jest okropnie naiwnie nakręcony. Zdjęcia i muzyka to poziom telewizyjnych telenowel

gizmixx

Być może masz racje. Niektóre sceny starsznie przerysowane i ckliwe. Jednak patrząc na to, ze reżyserka przedstawia swoją własna historie, można jej to wybaczyć. W wywiadzie sama mówiła, ze wiele scen musiała wycinać bo wzruszały tylko ja sama haha Uwazam jednak, ze jak na debiut, film bardzo dobrze jej wyszedł. Film ma poruszać i na pewno to robi, a ze podchodzi troszkę pod koreanska drame…No cóż ja wybaczam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones