PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10033712}
6,7 633
oceny
6,7 10 1 633
6,6 9
ocen krytyków
Moje stare
powrót do forum filmu Moje stare

jak zwykle....

ocenił(a) film na 3

No i jakżeby polski, współczesny film fabularny mógł się obyć bez wulgaryzmów i nadekspresyjnych młodych aktorek!
Rynsztokowy język jest obecnie normą w polskim kinie. Zobaczyłam ostatnio na KFF 40 filmów z różnych stron świata i tylko w naszych leje się słowny ściek. We wschodnich produkcjach dochodzi jeszcze standartowa przemoc fizyczna, my jesteśmy od tej sztancy o krok bo z k....mi na ustach śmiało zmierzamy w tym kierunku.

evita284

Może dlatego, że jednak w Polsce język rynsztokowy jest nagminnie uzywany.

ocenił(a) film na 7
evita284

Ale dałes niską ocenę

ocenił(a) film na 3
maciekb80

Za odstręczające wulgaryzmy, które są odpychające, czy to w ustach starszych aktorek, czy też młodych , pięknych i niweczą skupienie na treści oraz akcji, odebrałam dwie gwiazdki.

evita284

Proponuję anglojęzyczne produkcje słuchać i oglądać w oryginale, też przeklinają:)

ocenił(a) film na 3
Gats_2

We współczesnych polskich filmach przekleństwa są nieadekwatne do sytuacji, nadmiarowe, przerysowane..

ocenił(a) film na 3
Gats_2

Nie wyobrażam sobie sytuacji, gdy ładne, elegancka córka bluzga ku...ami na lekarza.

ocenił(a) film na 3
Gats_2

Rynsztok wszedł na salony , ale widać że to są sytuacje sztuczne, dopisane scenariuszowo, podkręcane przez reżysera, który w efekcie zamiast osiągać efekt wow! ale jesteśmy postępowi i nowocześni , osiąga wręcz odwrotny efekt: niewiarygodności, niesmaku i zażenowania.

ocenił(a) film na 3
Gats_2

I proszę uwierzyć, że znam osobiście kilka osób, które z powodu nadmiarowych i nieuzasadnionych przekleństw nie oglądają , dla zasady ,polskich filmów.

ocenił(a) film na 3
Gats_2

Tylko i wyłącznie z tego powodu, nie patrząc na treść, czy walory artystyczne. Bluzgi ich tak odstręczają, że bez względu na jakość filmu, nurzanie się w słownym bagnie nie wchodzi w grę i jest sprawą decydującą , jako rezygnacja z oglądania . Naprawdę są tacy ludzie, proszę mi wierzyć!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones