PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38475}

Moje szczęśliwe gwiazdki

Fuk sing go jiu
6,9 1 018
ocen
6,9 10 1 1018
Moje szczęśliwe gwiazdki
powrót do forum filmu Moje szczęśliwe gwiazdki

Zakupiony za niecałe 13 zł. Bardzo dobry film. Wciąga od początku. Jednak posiada jeden minus, za mało Jackiego Chana!

ocenił(a) film na 8
blackmetalfan

Wydanie od Epelpol ? Ja nabyłem za 33.... rok temu. Przepłaciłem sporo, ale film wart.

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

Dokładnie, w bardzo klimatycznej tekturce (: Zachęcam do "grzebania w koszach" z przecenionymi filmami w M.Markt, można tanio złapać prawdziwe perełki (:
Pozdrawiam,
Black

ocenił(a) film na 8
blackmetalfan

Ten Lektor, Sokołowski jest słaby... ale reszta ładnie wydana.

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

Mam jeszcze zestaw Police Story I-III, też od Epelpol.

ocenił(a) film na 7
blackmetalfan

Może nie ,że za malo Jackiego, tylko zbyt mało scen walk. Samo przekombinował, ze scenariuszem. Sceny walk powalające, ale jest ich mało. Trochę męczyłem się z tym ich humorem. Nie ukrywam, że trochę się naśmiałem, ale nie po to w sumie chciałem obejrzeć ten film. Teraz czeka na mnie trzecia część tej trylogii Sammo Hunga Na celowniku. Ale tam spodziewam się wiecej walk. Tym bardziej, że do kolejnej złej roli nakłonili Richarda Nortona. No chłopak jak zaczął grać złe role to już nie może przestać:))haha Widziałem w urywkach finałową walkę Samo z Richardem i byłem zachwycony:))pozdrawiam wszystkich fanów Jackiego Samo i Biao Yuena:))wspaniałej trójcy bez której nie byłoby tak cudownych scen walki i wyczynów kaskaderskich

ocenił(a) film na 6
blackmetalfan

To jest film Sammo. Jackie tam przemyka, a pod koniec nawet solidnie nos wystawia, ale jednak główny fokus jest na Sammo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones