PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1016}

Moje własne Idaho

My Own Private Idaho
7,2 17 211
ocen
7,2 10 1 17211
7,3 15
ocen krytyków
Moje własne Idaho
powrót do forum filmu Moje własne Idaho

7/10

ocenił(a) film na 7

dobry film i tylko dobry; ciekawa historia; całkiem nieźle się ogląda; dobra gra aktorska, choć muszę przyznać, że nie wiem do końca skąd te zachwyty nad kreacją Rivera - jak dla mnie zagrał świetnie, ale lepszy był Keanu (niezbyt przeze mnie lubiany)
Moja ocena: 7/10

ocenił(a) film na 7
Pauleta

Dla mnie jest odwrotnie- wolę Rivera, Keanu jak w wielu innych filmach wydaje mi się... sztuczny. Nie przekonuje mnie jego gra.

razorbladegrrl

Również nie zachwyciła mnie gra aktorska Keanu, a wręcz przeszkadzała w odbiorze. Oczywiście to tylko moja subiektywna ocena, ale gdyby nie on to dałabym więcej. Postać Rivera była znacznie ciekawsza, rozbudowana pod względem psychologicznym, wymagała dużego zaangażowania i to od razu rzuca się w oczy, a Keanu grał typowego, zbuntowanego przystojniaka. W zestawieniu z Phoenix'em wypadł blado.

Pauleta

Ciekawa historia, piękne krajobrazy, ostatnia scena na prawdę świetna, i przede wszystkim powtarzający się motyw drogi pokazany w sensie dosłownym i w przenośni - za to daje 7/10. A gra aktorska: Keanu ujdzie, Phoenix całkiem dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones