PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490838}
7,3 90 579
ocen
7,3 10 1 90579
7,3 30
ocen krytyków
Moneyball
powrót do forum filmu Moneyball

tak więc osoby oceniające go powinny zwrócić na to uwagę. Dla mnie film jest dobry.

użytkownik usunięty
kubalson

No warto poszperać nieco w internecie i mniej więcej dowiedzieć się z grubsza o co chodzi, ale i bez tego film ten to dla mnie arcydzieło - szczególnie gra genialnego Pitta. A jak ja daję notę 10/10 to film musi być z******ty;d

kubalson

Nie jestem pasjonatem baseballa, ale historię moneyball/sabermetrics znam. Oferuje ona dużo więcej niż pokazał ten ciągnący się ponad 2h film.
Historia Beana też nie wykorzystana w 100%.

Oczekiwałem czegoś bardziej "przebojowego" - amerykańskiego:)

kubalson

Ja mam znikome pojęcie o baseballu, a przetrwałam, i podobał mi się. Dobrze pokazuje historię człowieka, który nie jeden raz poznał smak porażki. 8/10

ocenił(a) film na 7
kubalson

Powiem tak: oglądałem film z dziewczyną i ani ja, ani tym bardziej Ona nie jesteśmy znawcami MLB. Film podobał Nam się bardzo, także nie zrażajcie się tematyką.

użytkownik usunięty
Srogi

Dokładnie nie ma co się zrażać tematyką, bo nawet bez wiedzo o MLB film miażdży całkowicie. Także jak najbardziej polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones