PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759367}
6,6 86 040
ocen
6,6 10 1 86040
7,8 46
ocen krytyków
Moonlight
powrót do forum filmu Moonlight

3 rozdziały...

ocenił(a) film na 4

z życia głównego bohatera. Młody, dorastający, dorosły Chiron, który poznaje życie. Życia niestety nie ma usłanego różami. Na każdym kroku problemy, ćpająca matka, dręczenie przez kolegów w szkole, heteroseksualna niespełniona miłość. Ogląda się z zaciekawieniem, bo historia Chirona po prostu wciąga. Zabrakło mi na samym końcu konfrontacji głównego bohatera z kolegą z klasy, który go dręczył w szkole i przez którego trafił do poprawczaka. Fajne rozliczenie starych spraw, a zamiast tego mocne wyznanie Chirona do Kevina z którym swego czasu miał chwile uniesienia. Symboliczny i rzeczywiście prawdziwy fakt, że czarnoskóra osoba stojąca w nocy na plaży na tle morza jest koloru niebieskiego. Życiowy, prawdziwy, świetnie zagrany, godny polecenia.

ocenił(a) film na 9
dzyniu88

Nie rozumiem, piszesz, że świetny film i dajesz...4...????

ocenił(a) film na 9
dzyniu88

4 gwiazdki - to oznacza "ujdzie"... czyli bardzo słaby!

ocenił(a) film na 5
robbob

Ja dałem 5... czyli "średni" i taki dla mnie właśnie jest. Zupełnie nie trafiły do mnie emocje, więc cały filmy odebrałem jako nudny. Drażniły mnie dialogi i wznoszenie się na intelektualne wywody (szczególnie scena na plaży między Kevinem i Chironem). Jedyne co mi się podobało to zdjęcia i sposób prowadzenia kamery, czyli same techniczne sprawy. Nominacja dla Mahershala Ali może i zasłużona, ale chyba za mało na nagrodę.

ocenił(a) film na 4
dzyniu88

czy ty napewno ogladalas film o niespelnionej HETEROsexualnej milosci? cpajaca matka? raz zapalila i raz pokazali na glodzie. Poza tym dreczenie to chyba norma bo sam tak mialem. Takich nudnych filmow jest mnostwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones