PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759367}
6,6 86 015
ocen
6,6 10 1 86015
7,8 45
ocen krytyków
Moonlight
powrót do forum filmu Moonlight

Niestety przegapiłem American Film Festival.

ocenił(a) film na 8
smolki5

Pewnie będzie, ale póki co nie ma chyba nawet dystrybutora. Gutek mógłby go wziąć.

Film bardzo dobry, miałem okazję oglądać na AFF, ale z chęcią obejrzałbym jeszcze raz.

ocenił(a) film na 9
Mr_MarQx

Gutek Film niestety odpisał mi na facebooku, że nie przewiduje dystrybucji tego filmu.

ocenił(a) film na 8
smolki5

No to lipa

użytkownik usunięty
Mr_MarQx

wiecie ze netfix istnieje wpolsce i on tez moze kupowac filmy

ocenił(a) film na 8

Wiem, że Netflix jest też w Polsce dostępny i że nie jest dystrybutorem filmów w polskich kinach.

smolki5

Gutek ma chyba za dużo filmów zaplanowanych na najbliższe miesiące. Może ktoś inny się skusi? ;)

ocenił(a) film na 10
Davus

Ten film to jest czysta magia, absolutnie wspaniały! Ale też świeżyna i u nas temat może się wydawać mało chodliwy. Ale to błąd, bo tam jest mnóstwo kapitalnie uniwersalnych wątków, poza tym jest świetnie zagrany, piękne zdjęcia, fantastyczna muzyka. Jeśli Akademia nie zawiedzie i film dostanie nominacje (a powinien i to nie jedną!) to wtedy zainteresowanie dystrybutorów podskoczy, mam nadzieję. Muszą poczuć piniążki

ocenił(a) film na 10
irima

film ma już dystrybutora. Solopan go ma.

użytkownik usunięty
dmolga

na moja prosbe kupili ten film warto wslyc popozycje tez do netfixa to kupili na moja prosbe Holding the Man(2015) netfilix to tez juz polski dstybutor VOD

ocenił(a) film na 8
dmolga

Dzięki za info :)

ocenił(a) film na 9
dmolga

Ale super! wiadomo coś o konkretniejszej dacie premiery? czy klasycznie dopiero luty?

ocenił(a) film na 9
kingjulianPL

Odpisali mi na facebooku, że planują dystrybucję w kinach w lutym

ocenił(a) film na 8
kingjulianPL

No tak, jak zwykle Oskarowe filmy zostawiają na luty albo koniec stycznia.

ocenił(a) film na 9
kamil23234

To niestety nie tylko u nas: Wielka Brytania i Niemcy mają premiery po nas, a poza USA jedynie w chyba 8krajach jest ogłoszona w ogóle premiera kinowa. 'Manchester by the Sea' (ponoć) przedpremierowo od 13stycznia, 'La La Land' od 31grudnia- nie tak źle ;)

smolki5

Ma być dzisiaj w Kinotece w Warszawie. Cholerka, wyjechałam już na weekend

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones