PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759367}
6,6 86 017
ocen
6,6 10 1 86017
7,8 45
ocen krytyków
Moonlight
powrót do forum filmu Moonlight

O co kaman?

ocenił(a) film na 7

Powie mi ktoś, czemu Mahershala Ali ma tak niską ocenę? Z góry dzięki bo nie kumam.

ocenił(a) film na 9
Kacper_Daderewicz

Pewnie dlatego, że został nominowany do do oscara, a tam gdzie pojawiają się nagrody, tam pojawiają się hejterzy, tak myślę. Poza tym fakt - Mahershala był w tym filmie tylko dobry, nie jest to jakaś wielka rola. Moim zdaniem dużo bardziej na nagrodę zasługuje Naomi Harris, która zagrała rewelacyjnie.

ocenił(a) film na 7
Matekes15

A jeśli chodzi o aktora druoplanowego, myślisz, że Ali ma rację, czy jednak uzna wyższość Bridgesa albo Shannona?

ocenił(a) film na 9
Kacper_Daderewicz

W tej kwestii ciężko akurat przewidzieć wygraną spośród tych panów. Przedtem w rozdaniu nagród przodował głównie Ali, ale na ostatnich rozdaniach tych najważniejszych sprawy miały się różnie ;) A oglądałem filmy ze wszystkimi oprócz Bridgesa i w sumie żaden z nich jakoś nie stworzył mega kreacji. Wszyscy mówią dużo o Shannonie, ale w Zwierzętach Nocy wg mnie jeszcze lepszą kreację stworzył Taylor-Johnson, który niestety nie otrzymał nominacji do Oscara. W tym roku wszystko może się wydarzyć. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones