PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759367}
6,6 86 018
ocen
6,6 10 1 86018
7,8 45
ocen krytyków
Moonlight
powrót do forum filmu Moonlight

Poważnie. ..?

ocenił(a) film na 5

Ciężkie dzieciństwo, problemy rodzinne, jakaś gangsterka i. ..homoseksualizm? ? ? A wszystko to w kręgach Afroamerykanów? ! Naprawdę. . . ? ! Takie combo? ! To jak w tym roku Oskary znowu będą " białe ". . . O zgrozo ja już się boję. . .

użytkownik usunięty
pelkie

Oj z takim filmem to obawiam się że mogą być w tym roku czarne...

pelkie

Co w tym takiego złego?

ocenił(a) film na 5
wojtek40i4

Złego, nic. Śmiesznego ,wszystko.

pelkie

Zobacz film - znakomity - a potem sie smiej.

ocenił(a) film na 5
MiSu_4

Nie twierdzę że film będzie zły.

ocenił(a) film na 8
MiSu_4

gdzie w Polsce obejrzeć ten film?

thugger

były dwa pokazy na American Film Festival. mysle ze wejdzie do regularnej dystrybucji, bo ma zadatki na nominacje do Oscara w paru kategoriach (zwlaszcza biorac pod uwage zeszloroczna afere dot braku czarnoskorych aktorow wsrod nominowanych)

ocenił(a) film na 10
pelkie

Och nie! Film o problemach, których nie rozumiem! 1/10

Sherem

Nie wiem czy mówisz serio czy żartujesz ale napisze CI na wszelki wypadek - To film dla Amerykanów szczególnie dla tych afro my Polacy nie musimy go oglądać ani go rozumieć - mamy do tego prawo skoro to film o problemach czarnoskórych obywateli USA. Z Oscarami też nie musimy się zgadzać bo to nagrody Amerykańskiego przemysłu filmowego a nie polskiego (naszej ziemi obiecanej też za granica nie rozumieją, a my się nad nią rozpływamy).

ocenił(a) film na 10
wojtek40i4

To był sarkazm skierowany w stronę autora tematu. ;)
Doceniam wysiłek!

ocenił(a) film na 5
Sherem

Właśnie zobaczyłem to "arcydzieło "... Jest tak jak napisałeś kilka miesięcy temu. Nie rozumiem tego filmu! Czy mogę mieć takie zdanie i prawo według Ciebie?

ocenił(a) film na 5
ocenił(a) film na 10
pelkie

Po obejrzeniu go, jak najbardziej. ;)

ocenił(a) film na 10
wojtek40i4

Swoją drogą historia w filmie jest jak najbardziej uniwersalna moim zdaniem, to nie jest tylko film o czarnoskórych dla czarnoskórych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones