PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759367}
6,6 86 018
ocen
6,6 10 1 86018
7,8 45
ocen krytyków
Moonlight
powrót do forum filmu Moonlight

Dorabia się do tego filmu teorie, że to takie ważne kino społeczne: homoseksualizm, Afroamerykanie, bieda, narkomania itd., itp. Oczywiście to ważne tematy dla dzisiejszego świata, ale tutaj to przede wszystkim tło historii. Film głównie opowiada o tym, że każdy może być inny niż się na pozór wydaje (nawet tytuł o tym mówi). Niestety polityczno-ideologiczna wojna wypaczyła odbiór tego obrazu. Bohater nie walczy przecież z uciskiem rasowym, homoseksualnym czy biedą, zmaga się przede wszystkim z samym sobą.
Film składa się z trzech aktów i jeżeli odtworzymy je w odwrotnej kolejności to jest wręcz oczywiste, a patrząc z perspektywy "ziomali" z blokowisk także zabawne. Kto wie jakie sekrety skrywają "dresiarskie" serduszka:-D

ocenił(a) film na 6
AxelBlackmar

Ja bym chciała, żeby ktoś mi ten film wytłumaczył, bo obawiam się, że nie jestem niestety az tak dobra w tzw. "czytaniu między wersami", żeby zrozumieć jego geniusz.

ocenił(a) film na 7
Kleszcz_fw

Taka odcinka jest niefair, ale się uśmiałem. :-D

ocenił(a) film na 7
AxelBlackmar

Nie fair

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones