PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806}
6,8 32 145
ocen
6,8 10 1 32145
4,9 10
ocen krytyków
Moonraker
powrót do forum filmu Moonraker

Buźka i Pipi...

ocenił(a) film na 8

przeuroczy wątek miłosny ...a może krąży w rankingu , gdzieś na nieznanej mi orbicie ?

ocenił(a) film na 6
burlesco

no, prawie w każdym były takie - nie miłosne, urocze! - poza tymi pięcioma ostatnimi..

innym dobrym przykładem jest ta babcia-strażniczka bramy strzelająca z broni maszynowej chyba w Goldfingerze, nie wiem, nie pamiętam, na pewno jeden z odcinków guya hamiltona.. otóż po premierze hamilton jadł kolację z samym hitchcockiem, który przez cały czas nawet słowa na temat tego filmu nie powiedział - za to skradł mu connery'ego do Marnie! - w końcu wychodząc pochylił się nad reżyserem i wyszeptał mu do ucha: ta babcia z karabinem.. żałuję, że sam tego nie wymyśliłem!

tylko to powiedział mistrz, takie nic, za to trafił od razu w dziesiątkę - ukazał po prostu, czym ta seria jest i na jakim poziomie powinna pozostać, no to jest w jakiś tam sposób znamienne.

ocenił(a) film na 8
Westernik

Taak ...brak mi tego melanżu humor-akcja. A te pogaduszki kulinarne i szepty mogą mieć z czsem moc rażenia ! Babcię z karabinem kojarzę też z filmu " Północ północny zachód" z Cary Grantem...albo mi się pokićkało .

ocenił(a) film na 6
burlesco

hmm, z Północ Północny to chyba nie - przecież to powstało na długo zanim komukolwiek przyszło do głowy ekranizować bondy - wtedy to by musiał wyszeptać raczej coś w rodzaju: ta babcia z karabinem.. widzimy się w sądzie, mate!

ocenił(a) film na 8
Westernik

Hi...hi....

burlesco

Faktycznie trochę słaby odcinek przede wszystkim mało scen akcji jakby pomysłu i kasy nie mieli, ale sama postać Draxa mi się podobała fajnie zagrał czarny charakter.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones